1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Jenx, Sierpień 16, 2015.

1. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ma pytanie może ktoś odpowie jak to jest w przypadku kupienia dlc do bo 2 czy mój brata który ma konto na tej samej konsoli co ja będzie mógł normalnie korzystać z tego dodatku co ja czy będą problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bodajże będzie mógł korzystać ale chyba musi być odpalone konto w tle na którym się kupiło dodatek. Mogę się mylić ale u mnie to dzialalo w przypadku bo2 i ogrywalem dlc którego nie kupilem na swoim koncie a tylko na innm

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

4. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Powinno działać jak miałem dlc na swoim koncie to mój brat mógł spokojnie sobie grać na dlc.

Wysłane z mojego HTC Desire 300 przy użyciu Tapatalka

5. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzieki za info a według was opłaca sie kupować dodatki.

6. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    A ile gra ma lat ? Jak znajdziesz po taniości jakieś konto z dlc to bierz bo z xbl cena może zabić :) Sam mam tylko 1 , ten pierwszy mappack za 10 zł wychaczyłem i wystarczy.

Wczytywanie...

Poleć forum