1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black ops 3, Polski

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Verdi69, Styczeń 20, 2016.

Czy black ops 3 kupiony za granicą będzie po polsku? (w holandii)

1. Tak

0 głos(y/ów)
    0,0%
  2. Nie

1 głos(y/ów)
    100,0%
  1. Verdi69

Verdi69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałem kupić grę black ops 3 na xbox one ale nie wiem czy będzie ona po polsku. Ponieważ fallout 4 i call of duty advanced warfare były po angielsku. Chodzi o kupno w Holandii. Reszta gier np. Far cry 4 czy sunset overdrive działają normalnie po polsku...

Proszę o odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Nie.
    CoDy zawsze sa w jezyku 'kraju'.
    Np. Ja w Hiszpanii angielska wersje musze sobie sprowadzac za granicy, bo tutaj dostane tylko wersje hiszpanska.
    W holandii masz wieksze szanse dostania angielskiej wersji, ale o Polskiej zapomnij

4. Verdi69

Verdi69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy
    A gdybym pobrał z xbox live? Będzie wtedy po polsku?

5. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak kupisz cyfrowa wersje to będzie po polsku, tylko musisz zmienić przed pobraniem region konsoli na polski.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

6. Verdi69

Verdi69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robiłem to już raz, grę kupiłem (ponieważ nie przelicza pieniędzy) I szybko zmieniłem region i język i całe 100% gra pobierała się na polskich ustawieniach. Tylko musiałem się spytać bo nie byłem pewien. Bardzo zależy mi na polskim języku...

Wczytywanie...

Poleć forum