Black Ops aktualizacja i okłądki gier

mattix94

Użytkownik
Użytkownik
chciałbym zaaktualizować black ops żeby móc miec multiplayer z botami ale podpinam kabel ethernet i nic z tego, znalazłem coś takiego XBOX 360 Update Center | Call of Duty 7 Black Ops ale jak z tego korzystać??
I jeszcze te okładki podpinam kabel daje odśwież i nic z tego nie ma reakcji a zarasjestrowalem sie na tej stronie skąd pobiera więc nie wiem co jest źle,
dodam że podpinam konsole do laptopa ethenrnetem a internet jest w laptopie przez wi fi moze w tym tkwi błąd ;/
 

yankesmm

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem że masz rgh? Czy w fsd na dole pokazuje Ci IP? czy są same zera 0.0.0.0.?
 

mattix94

Użytkownik
Użytkownik
pokazuje numer ip i własnie nic się nie zmienia od tego połączenia, czy jest na forum jakiś czynny poradnik jak patchować gry?
I zapytam od razu do czego służy xm360?? :)
 

yankesmm

Użytkownik
Użytkownik
manager wszystkiego co masz na dysku od sortowania gier i przerzucaniu ich po ftp, poprzez dodawanie TU, i na odblokowaniu gier XBLA kończąc.

a odnośnie połączenia: chodzi Ci pogodynka?
I sprawdź jeszcze w udostępnianiu połączeń w kompie czy masz wszystko odpowiednio zmostkowane.
 

mattix94

Użytkownik
Użytkownik
Skorzystałem ostatecznie z GaDaBama bardzo fajny program nie wiem czemu na forum nie reklamowany?:)
 

rasm

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam ten sam problem co kolega - nie pobiera mi okładek i nie działa też pogoda.
Ustawiałem sieć na automatyczne pobieranie IP i ręcznie, przez kabel i po WiFi, ale nie działa odśwież i okładki się nie ładują.
Jest to moja pierwsza przygoda z Xbox więc proszę o wyrozumiałość :)
 

mattix94

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz co ja zrobiłem tak że po prostu uruchomiłem GaDaBama a okładki sam ściągnałem i w tym programie dodałem, także ja polecam ten sposób,
w moim przypadku to było proste gdyż w konsoli nie mam żadnego dysku, więc tylko podpiołem zewnetrzny przez USB.
Ty chyba będziesz musiał założyć tą grupe roboczą zeby dysk był w mój komputer widoczny, a potem z górki ;)
 

rasm

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
spróbuje tego programu , ale nie zmienia to faktu że wygląda to tak jakby konsola nie łączyła się z netem - bo pogodynka też nie działa (no chyba że ma nie działać - jak jest u innych kolegów?)

07.04.2012 - okładki już działają- w sumie nic nie zrobiłem, po kolejnym włączeniu konsoli dając odśwież okładki się załadowały.
Ale pogoda dale nie działa- czy może ktoś napisać czy u niego działa ?
 

Do góry Bottom