1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops elastyczne jak tylko się da

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Listopad 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Sporo będzie zależało od naszych upodobań. Chodzi o customizację wszystkiego, nawet tych najmniejszych detali podczas rozgrywki. Co dokładnie?

Wszystko, począwszy od czasu jej trwania skończywszy na limicie punktów. W Black Ops będziemy mogli zadecydować jakie bronie lub perki będą dostępne w naszym pokoju. Mało? Przeciwnicy granatników potocznie zwanych "noob-tube'', będą mogli całkowicie wyeliminować je z meczu. Mało? Zawodowi nożownicy dostaną możliwość stworzenia pokoju dla prawdziwych rambo.

Przykład: zero broni palnej, żadnych perków za wyjątkiem cichych kroków, żadnego wyposażenia pobocznego. I zostają tylko noże, które będą miały decydujący głos w sprawie śmierci przeciwnika. Ustawiamy mapę w dżungli i możemy odgrywać różnego rodzaju scenariusze. Naprawdę wspaniały pomysł!

Zdaniem niektórych Modern Warfare 2 było chaotyczne i "noobskie" z powodu wszech ogarniającego chaosu oraz uciążliwych perków. Teraz już nie będzie na co narzekać. Mało tego, udostępniona zostanie nam możliwość zapisania swoich ustawienia i opublikowania ich innym graczom, celem ich pobrania. Idealna wręcz funkcja dla klanów, ciekawe tylko, czy to samo tyczy się meczów publicznych? Treyarch wie jak przyciągnąć klientów. Naprawdę widać, że analizują opinie graczy. Się chwali.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    No to jest naprawdę świetna wiadomość

4. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    i to mi się podoba ;))

5. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Treyarch zrobiło krok naprzód , jak dla mnie to jest bardzo dobre :D

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No dobre rozwiązanie. Każdy znajdzie coś dla siebie :D

7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Treyarch bylo dla mnie zawsze dobre lubilem Cod'a 5 ale nie myslalem,ze zrobia tak dobra gre !
    Szacun

8. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Tak jak Marf cod 5 bardzo mi się podobał, bałem się, że Black Ops będzie powtórką z mw2 tylko z innym klimatem. Teraz widać kto z kogo zjeżdża pomysły, a kto wprowadza zupełnie coś nowego ;]

9. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    No to chyba jednak przekonali mnie. Wieść o braku tuberów i innych botów po prostu mnie uskrzydla.

10. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Informacja dobra, jednak ma ona z tydzień, jak nie lepiej.

11. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ważne jest to że pojawiła się na XboxForum, a nie to ile ta informacja ma. Jedni zdobywają szybciej, drudzy wolniej. Ale często skacząc po różnych portalach, tutaj jest informacja której na innych nie ma.

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    W MW3 pewnie będą zombie ...

A tak serio to wolę CoD'y ze stajni Treyarch, nigdy nie przepadałem za CoD'em 4 i MW2 :D

13. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Eh szkoda że nie mam kasy nic pozostaje mi iść pograć w mw 2 ale BO naprawdę dobrze się zapowiada.

14. Veok

Veok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    No cóż Ultima właśnie wysłała do mnie BO. Więc jutro będę już grał. Myślę że to będzie najlepszy Cod w historii.

15. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Taaak, modliłem się o to, nareszcie będzie można wywalać te nooby z granatnikami.

16. ing00

ing00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŚŚ
    tak tylko ze to dziala na takiej zasadzie ze mozesz sobie stworzyc gre bez granatnikow itp , ale jest to gra prywatna nie ma jej w playliscie, nikt z zewnatrz sie do enij nie podlaczy bez zaproszenia. Wiec nei wiem po co robic tyle szumu, na meczach publicznych pozostaje wszystko bez zmian czyli kazdy gra tym co mu sie podoba...

17. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No bardzo dobra informacja.Coraz bardziej przekonuje mnie ta gra.:)

18. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a mnie nie przekonuje bo na gameplayach rozgrywka jest strasznie wolna, prawie zero emocji... to nie to samo co cod4 gdzie zabijasz 2 zmieniasz broń na snajpe w 2 sekundy zdejmujesz kolejnych 2 na dachu i w oknie zmieniasz broń rozwalasz kolejnego w międzyczasie rzucasz granat, który zabija kolejnego, emocje sięgają zenitu, ciśnienie wzrasta.. ahh :) IW górą. chociaż w black opsa na pewno pogram, ale tylko dlatego, żeby sprawdzić o ile jest gorszy od MW.

19. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Zawodowi nożownicy dostaną możliwość stworzenia pokoju dla prawdziwych rambo." i to mi sie podoba :D

20. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Taa, scenariusze. A w rzeczywistości nikt z tego nie skorzysta bo publiki będą na normalnych zasadach, a do własnych ustawien trzeba będzie mieć ekipę.

Dla mnie nie tylko granatniki ale cały cod to gra dla n00bów, gdzie najważniejszą rolę spełniają perki (wyłączając mw1, które jest świetne na pc - tylko tam grałem).

Jak chcecie akcję to bierzcie bc2. Tam dopiero można realizować scenariusze jak się ma zgraną ekipę.

21. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    I znowu porównania do BF BC 2, poprzednich CoD'ów. Ludzie nie pasuje wam ta gra to grajcie w swoje ulubione tytuły, ale nie najeżdżajcie na inne. A do newsa to eh, przecież to tylko prywatne mecze, a na privatach w większości gra się ze znajomymi, dzięki temu zawsze można się z nimi dogadać co do rozgrywki. Mogliby lepiej wprowadzić jakiś tryb w którym nie byłoby killstreaków, granatników i innych noobskich dodatków (na publicznych serwerach) :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum