1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops Hardened DLC problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Robert123456, Grudzień 22, 2010.

1. Robert123456

Robert123456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wrzuciłem to dlc na pendriva wraz z profilem .Odpalałem grę na różnych kontach (moim i tym do tego DLC) i żadne nowe mapy do trybu zombie się nie pojawiają .Czy potrzeba do tego dostępu do xboxlive? Co trzeba zrobić aby title update 3 do tej gry zadziałało na dashu 2.0.9199.0 ?Wrzucam patcha do cashe i do folderu z 16 zerami ale nic to nie daje bo nie mogę dodać botów do gry multiplayer .Dzięki z góry za odpowiedź .

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak nie masz Jtaga to nie pograsz w dlc, no chyba że wyjdzie wersja non-Jtag ale wtedy musisz być podpięty pod live. Co do patcha Tu3 - wrzuć go luzem do folderu cache na partycji 3 hdd. Jeśli nie zadziała to ma inne media id niż powinien.

Wczytywanie...

Poleć forum