1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops II - futurystyczna wersja mapy Nuketown dla zamawiających przed premierą

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 28, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Nuketown to jedna z najpopularniejszych i najciekawszych map z trybu multiplayer pierwszego Black Opsa. Jeden z zagranicznych sklepów „ujawnił”, że jej nowa futurystyczna wersja pojawi się w nadchodzącym sequelu i będzie dostępna jako bonus przedpremierowy.

Jeden z klientów sklepu należacego do irlandzkiej sieci Xtravision wykonał zdjęcie na którym widać informację o pewnej ofercie przedpremierowej.

Wynika z niej, że osoby, które zamówią przed premierą Call of Duty: Black Ops II (a być może także kupią produkcję od razu w dniu jej debiutu – na to może wksyważ dopisek "... and Day 1") otrzymają paczkę dodatków do limitowanej edycji gry, w skład której wejdzie mapa Nuketown 2025. Będzie to popularna lokacja znana z pierwszego Black Opsa w wersji futurystycznej.

Na ekranie czytamy, że będzie to największa "zachęta" w historii serii Call of Duty, zdanie to odnosi się jednak bardziej do całej paczki, niż do tej pojedynczej mapy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    W sumie nawet fajny bonus, ale co niby chcą tam zmienić?? Może pogodę, bo nie wyobrażam sobie 'ulepszonej stacji badawczej' (bo tym właśnie była lokacja na mapce Nuketown)

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jak dla mnie jedna z lepszych mapek w BO, jest pogromcą dla camperów. Normalnie uwielbiam takie mapy. DLa mnie to mogą tylko zmienić tekstóry a rozstaw domków i przeszkód może być takie same. Już się nie mogę doczekać.

5. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Oby było w polsce też dla tych,którzy kupią w pierwszym dniu... Chociaż nie wiem jeszcze nawet czy kupię blacka 2 :D

6. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    no już sie zastanawiam od jakiegoś czasu nad pre-orderem ;)

teraz tylko pytanie co wybrać czy BO2 czy Forze Horizon??

7. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja na pewno nie kupię, bo "Assassin Creed III" :D

1 osoba to lubi.
  8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeśli chodzi o pre-order, to dla samego Nuketown nie warto, bo nie wiadomo czy zmiany w Black Opsie II wyjdą na dobrze tej marce, ale używke po jakimś czasie się kupi... A póki co jest tyle tytułów do ogarnięcia, że masakra. Far Cry 3, Assassin's Creed III... Jest w co grać, BOII jeśli chodzi o single to mi sie niezbyt spodobał po tych gameplayach z singleplayera.

9. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeden "bonusik" i tak nie zmieni mojego nastawienia do tego "HaloCrysisoKillzonoCoda".

10. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    Przynajmniej dążą do jakiś zmian :p

Ja pre-ordera nie składam, gry są zawsze droższe w pre-orderze :>

Wczytywanie...

Poleć forum