1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black ops kombinowanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Szabat, Grudzień 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Problem. Mam angielskiego black klopsa, konto zarejestrowane na Anglię(ale i tak jestem w Polsce) i wyskakuje mi blokada regionalna. W Anglii mam najlepszego przyjaciela, jeżeli dałbym mu hasło do mojego konta z punktami, mógłby odzyskać tag gracza na jego konsoli w Anglii i kupić mi dodatek Rezzurection? A ja w Polsce bym ściągnał już tylko na swój dysk. Ponoć czasem występuje wtedy błąd przy 99%. Jak jest naprawdę? I przeniesienie się na polski rynek raczej odpada.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Nie czasem tylko zawsze.
    Nawet jak kupisz konto gotowe z już kupionym dodatkiem to się cały nie ściągnie.
    Rozwiązaniem jest albo kupienie polskiej wersji, albo użycie konta VPN.
    Poradników jak to zrobić jest na necie mnóstwo i skutecznie pomoże to ominąć blokadę regionalną.

4. Szabat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Dziękuje. VPN raczej nie wchodzi w gre, nie mam szansyna przewodowe podłączenie i kombinowanie w ustawieniach, a może jednak na polskim rynku jest? Tyle,że do angielskiej wersji. I czy dodatki z innych gier beda dzialac? M.in. saint row 3, rdr, bad company 2. Nic nie wiem o polskim live ;d

5. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
  6. Szabat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Okej, dziękuje. Złapię cię na live jak coś. A jak będę migrował to stracę konto gold i wszystkie kupione juz dodatki? Bo zdecydowałem, że nie ma sensu siedzieć na angielskim live, mam wszystkie dodatki i gry w dniu premiery ale co z tego, skoro mam też blokadę regionalną. Bo właśnie słszałem, że stracę konto gold, dodatki i gry arcade.

7. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Gold zostaje, z kupionymi zawartościami to różnie. Da się niektóre rzeczy pobrać ale głównie nastawiać musisz się na stratę.
    Do tego nie wiem czy migracja jest aktualnie dostępna. Musiałbyś sprawdzić na xbox.com w dziale moje konto czy jakoś tak.

8. Szabat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Zamknijcie. Nie ma dla mnie ju ż ratunku, bo nie ma migracji ;p ale dziekuje z apomoc

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum