1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops - Misja nr.5 - S.O.G.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Grudzień 16, 2010.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Witam, mam problemik z misją nr.5 - S.O.G. w CoD: Black Ops. Nie wiem czy to bug czy co. Tutaj filmik z YT żeby odświeżyć pamięć :)
    YouTube - Black Ops Campaign Mission #5: S.O.G. (Regular Difficulty w/ Live Commentary)
    jestem dokładnie tam gdzie ten koleś w 21:48, siedze w tym samochodzie i mam China Lake'a. Strzelam i strzelam, rozwalam kolesi i w pewnym momencie w końcu kończy się amunicja, a Hudson (kierowca) nie rusza... na tym filmiku po 2 chyba strzałach z CL koleś już jedzie dalej....
    Coś trzeba nacisnąć? W coś konkretnego trzeba strzelić? Proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ok, temat można zamknąć... co więcej, Black Ops'a już przeszedłem :D

Wczytywanie...

Poleć forum