1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

black ops na xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michalziom29, Marzec 24, 2011.

1. michalziom29

michalziom29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, chalbym sie spytac o black ops, szlyszalem a ''combat mode'' czyli ze z botami, ale trzeba miec XBOX GOLD zeby w to grac? dziekuje za odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gucci92

Gucci92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrów Wlkp/Borek Wlkp.
    nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale z mojego doświadczenia wnioskuje, że nie ma czegoś takiego jak boty w CoD'dzie na żadnej z obecnych wersji konsol. Jest jedynie tryb Zombi. Żeby grać w multi musisz mieć wykupione konto gold na XBL.

Czyli ja też mogę sobie wgrać boty? Dodam że mam konsole nie przerobioną i używam XBL

4. stasta

stasta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    stare wierzchowo
    nie musisz miec xbox live. Wystarczy ze wgrasz boty przez pendrive.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    <facepalm> Potrzebujesz Titleupdate 3 (Patcha nr 3)

Wczytywanie...

Poleć forum