1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops niedługo wycieknie do Sieci

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MM314, Październik 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MM314

MM314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Black Ops niedługo wycieknie do Sieci | PPE.PL - Portal PSX Extreme

I znów uczciwi gracze dostaną po du**e :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Łojj no nieźle sobie radzą...
    Czyli jutro pojutrze gra powinna być już bardzo rozpowszechniona...

4. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Hohohołłł ależ będzie radocha:) <Niezłe przecieki męczą wydawców

5. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem to nic nie zmienia. Kto ma kupic oryginalną gre to i tak kupi a kto ma sciagnąc to sciągnie niewazne czy teraz czy pozniej. Tu głownie o to chodzi pewnie ze gry nie będzie jeszcze w sklepie a juz mnostwo osob przejdzie a na youtube bedzie mozna ogladac sobie filmiki z gry i nie jeden pirat będzie sie cieszył ze on juz przeszedł a inni nie moga kupic nawet. W swiecie gier nic sie nie zmienia , bo jesli chodzi o muzyke to wykonawcy czesto sami puszczaja całą płyte na myspace albo na youtube jak Ci sie spodoba to kupisz a jak nie to nie mają to gdzies i przestali walczyc juz z piractwem bo wiedzą ze i tak nie wygrają. Moze sie nie znam ale jesli by chcieli to by zrobili tak ze kazda gra ma swoj kod zeby grac multi albo ze gry mozna kupic tylko przez internet sciągajac na dysk. Wtedy piractwo by spadło, jak chca to niech tak zrobią i niech nie narzekają na piratów ze im cos ukradli.

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie to kolego, bym bronił piratów choć sam mam przerobioną konsolę.Ale wytłumacz mi uczciwy graczu, bom za głupi i pojąć nie mogę. W jaki to sposób dostaniesz z tego powodu po *****? Zapłaciłeś za wszystkie egzemplarze i ktoś naraził cię przez to na straty? Kiedy czytam takie i im podobne bluzgi na piratów to zastanawiam się , czy owi uczciwi gracze nie piszą tego z czystej zazdrości. Owszem tacy uczciwi gracze, ale jakby to było pięknie jakby również mogli pograć przed premierą za małą kasę.
    Co do tematu. Większość gier w taki czy inny sposób wypływa do sieci na średnio tydzień przed premierą. Więc ta nowinka wrażenia nie robi

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No trudno, tak to już jest. Pewnie gdybym miał przerobioną konsolę to bym się cieszył ;)

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja bym sie cieszyl gdyby to byla kopia na pc :p
    co to za zabezpieczenia ze mozna dobie od tak wyniesc plyty z grami? to w polskich oddzialach avonu lepiej przeszukuja pracownikow ;]
    a najlepsze jest to, ze scigac beda posiadaczy, a nie osoby ktore wyniosly plyty.

9. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
  10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Szkoda trochę tego... współczuję Treyarch, bo napewno się napracowali przy tym CoDzie, i wszyscy pokładali w nich godnego następcę Infinity Ward, pewnie jakiś stres z tego powodu był, a teraz się taki głupi złodziej wyśmiewa ich w internecie, i narazi ich na straty jeszcze większe, niż gra by miała wejść do neta po premierze, już nie będę tłumaczył dla czego bo mi się nie chce...

11. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Myślisz, że przez to gra się nie sprzeda?? Na 100% będzie więcej niż 10 milionów egzemplarzy.

12. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    NAPRACOWALI?! Silnik gotowy, ogolny wzor multiplayera jest, tryby sa, tylko zrobic mapy i dodac jakies nowe rzeczy ktorych nikt nie zauwazy. Nawet radar/'krew' (i pare innych rzeczy) są takie sama jak w mw2. Do tego 6 godzinna kampania, na ktora mieli 2 lata. Wiec zbytnio to oni sie nie napracowali.

13. czopek1987

czopek1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podobno już zamówiono więcej preorder niż w mw2.

14. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No i z czego sie tak cieszycie jak i tak zagracie sobie tylko w singla który trwa 5 h i jest jedynie malutkim dodatkiem ze strony producenta do tego czym jest naprawde seria call of duty czyli multiplayer ;) Dla mnie singla w cod'ie moze nawet nie byc bo ten kto gral w MW:2 i poprzednie czescie wie o co chodzi .

15. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    ja gram w multi mw2 na system linku od grudnia i jakoś nadal serwer 18/18 moge znalezc :)

16. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja KUPIE gre w dniu premiery, z bananem na twarzy pojadę do sklepu z grami i wyniosę ŚWIEŻUTKIE 'Call of Duty : Black Ops' i jak tylko wróce do domu rozsiąde się wygodnie w fotelu i na dłuuugie godziny włącze sobie MULTIPLAYER i będę się świetnie bawił. Co to za sens ściągac Call of Duty? Najważniejszy w tej serii jest multiplayer. single to tylko tło :) Wogóle wam nie zazdroszcze, bo przejdziecie gre w 6-7 godzin, i co...? Ja mam wogóle radośc z kupionej gry, a co mi z takiego gówna na Verbatinie na którym pisze czarnym mazakiem 'call of duty BO' Takie coś wsadźcie sobie głęboko w du*e ; )
    pozdrawiam.
    Uczciwy gracz.

17. Macus33

Macus33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    Przykro nam Treyarch ale nie dopilnowaliście

18. Ice Crystal

Ice Crystal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naturalnie. Panowie z Treyarch'u przez całe dwa lata zbijali bąki, i raz nieraz od niechcenia zajmowali się grą! :D btw. jak wgl. można oceniać czy się napracowali czy nie,kiedy jeszcze nie widziało się ostatecznego efektu?? :confused:

19. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nicely.... cracki, algorytmy, zabezpieczenia - a mimo to każdy złamas może wejść do tłoczni na miesiąc przed premierą i wynieść karton gier :D.

Single w CoD to jedno, wielkie demo tego, co nasz czeka na multi... i każdy, kto polubił kampanie 1 os., prędzej czy później kupi oryginał aby grać z ludźmi z całego globu.
    Ja tak zrobię. Skończę BO (przed premierą) w 100 % tylko po to, aby nie tracić czasu na singla - po premierze.

20. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    No i bardzo dobrze, że wycieknie. Człowiek przynajmniej zobaczy czy gra jest warta tych ponad 200 zł. Bo single player znowu na 4-5 h :/ Niech wydawcy w końcu zrozumieją, że człowiek nie wyda na NOWĄ gre wicej niż 70zł.

21. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ale się uśmiałem. Jak wycieknie to tylko w singleplayer można będzie zagrac ... Więc co chcesz zobaczyc? Grafike? Mhm.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum