1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops - Plyta

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Addissek, Czerwiec 29, 2011.

1. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Witam!
    Bardzo glupie pytanie ale od czego jest forum! :eek:
    Naped porysowal mi plyte od black opsa ;/ Jestem w menu i scinka na konsole i trzeba resetowac...Moglbym to oddac na gwarancje w komputroniku? I czy jest jakies inne rozwiazanie oprocz kupienia nowego black opsa?

edit mam duzo innych gier i tylko black ops ucierpial...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Jesli naped ci porysowal plytke nie po przewroceniu sie/ podczad przenoszenia ale sam po swojemu to i konsole powinienes do microsoftu wyslac(przez komputronik). Z tego co mi wiadomo to jesli klocek sam rysuje plyty, bez "pomocy" uzytkownika to do 90 dni od zakupienia gre powinni ci wymienic, aczkolwiek pewien nie jestem.

4. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    mozna tez dac plytke do regeneracji ja kiedys dawalem modern warfare 2 owszem miala slady po czyszczeniu ale smigala bez zaciec koszt ok 10 zl

Wczytywanie...

Poleć forum