1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black ops problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shooter919, Maj 29, 2011.

1. Shooter919

Shooter919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z black ops, chce pograć z ludzmi na x link kai oni grają w nowy dodatek escalation, problem w tym że jak zalogowuje sie na profil dołączony do DLC to pojawia mi sie komunikat żebym zaktualizował konsole do tego nowego dasha co cofa przeróbke a jak nie zaktualizuje to nie zaloguje sie do tego live, czy jest jakis sposób by to ominąć ?

Ci ludzie co grają w ten dodatek na kaiu to mają Jtag czyli ja też musze mieć by pograć i innej opcji nie ma ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    raczej nie

Wczytywanie...

Poleć forum