1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops-pytanie dotyczące multiplayera...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez barrrtek, Listopad 29, 2010.

1. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Witam!
    Mam pytanie dotyczące Cod:Black Ops,mianowicie chodzi o to że dużo gram z kumplami w Cod'a na podzielonym ekranie (chodzi mi tu o Cod : MW 2),i grając w MW 2 aby miec jakieś lepsze bronie trzeba było nabijac poziom,w Black Ops poziom nabijam tylko grając przez Xbox Live,a grając na podzielonym ekranie mam wszystkie bronie dostępne (chyba wszystkie) i nie można wbijac poziomu.I tu jest moje pytanie czy da radę wbijac poziom grając na multi ale nie przez XBL ,czy można to ustawic??

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Nie, nie da się, wszystko jest już odblokowane. Radzę wrócić do MW2 bo sam się zagrywałem z kuzynem na split screen, no i z niecierpliwością czekałem na Black Ops bo chciałem coś nowego, ale ni ch*ja (za przeproszeniem) Granie nie ma sensu gdy wszystko jest już do wzięcia.

4. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Cholera,no właśnie mi o to chodzi, niedawno jak graliśmy jeszcze w MW 2 to grało się po to aby coś odblokowac, a teraz trochę lipa,no ale trudno się mówi,sama gra niczego sobie ;D

Wczytywanie...

Poleć forum