1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black ops Split screen problem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fifi1000, Listopad 27, 2010.

1. fifi1000

fifi1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Witam mam pewien problem z black opsem.A dokłądniej ze split screenem gdy gram mam czarne paski po bokach i nic nie mogę z tym zrobić próbowałem już
    przestawiania różnych opcji w grze szerokości wysokości ale to nic nie dawało więc wiecie jak zaradzić temu problemowi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafii045

Rafii045 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    raczej nic z tym nie zrobisz tak samo jest w coop w halo reach.Jedynie możesz spróbować zmienić rozdziałke w menu xboxa

Wczytywanie...

Poleć forum