1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops znikało z półek sklepowych Wielkiej Brytanii szybciej od Modern Warfare 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 15, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tak przynajmniej wynika z wyników sprzedaży, które przedstawiła organizacja Entertainment Retailers Association. Mimo to Modern Warfare 3 rozgromiło zeszłoroczną konkurencję.

Na początek zaznaczyć należy, że według danych ERA Modern Warfare 3 to najlepiej sprzedająca się gra 2011 roku w Wielkiej Brytanii - łączna ilość kopii, które znalazły właścicieli, wyniosła 2 814 609 egzemplarzy. Tuż za tytułem ze stajni Activision uplasowały się FIFA 12 (2 193 302 kopie) i Battlefield 3 (1 186 895 kopii).

Modern Warfare 3 nie udało się jednak pobić Call of Duty: Black Ops, które od dnia premiery (9 listopada 2010) do końca roku rozeszło się w liczbie 3 266 298 egzemplarzy. Zgadywać można, że w niższy wynik Activision miało wkład EA, które wydało nieco wcześniej Battlefielda 3.

Aktualnie na listach sprzedaży bryluje FIFA 12, zostawiając w tyle wymienione wyżej konkurencyjne shootery. Modern Warfare 3 utrzymało się na szczycie zestawienia przez 4 tygodnie od swojej premiery.

PS Zestawienie ERA obejmuje także muzykę i filmy - gra Activision przegrała z krążkiem Adele "21" (prawie 4 miliony kopii). To chyba dobry moment, abym w koncu się dowiedział, kim jest Adele...​

źródło - Gamezilla​

Czyżby to był początek końca 'mody' na Call of Duty? Pół miliona sprzedanych płyt mniej, niż w ubiegłym... znaczy w 2010 roku, może da do namysłu panom z Activision. Zobaczymy, ile udziałów Call of Duty zgarnie w tym roku nowy Medal of Honor.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    przeznaczenie sie wypelnia! moze do to nich dotrze. ba. dotarlo dawno. ale moze w koncu cos z tym zrobia. jeszcze nie kupilem zadnej gry, ale kupie bf3 mimo, ze tak sie trzymalem zawsze coda.

4. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Dobra dobra są zwolennicy jednego i drugiego a za rok spodziewajmy się MW4 oby było takie dobre jak mw 3

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Może anglicy po prostu używają rozumu i kupują Cody po paru miesiącach od premiery gdy cena niższa? Po co za takie MW3 płacić 200zł jeśli po roku ma się to samo, ale już za bardziej odpowiednią cenę ~100zł

Wysłano z Xperii X8

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Haha zapomnijcie o tym. Dopóki nie wyjdzie kolejna generacja konsol, nie spodziewałbym się nagłej zmiany polityki Koticka "Coroczny kotlet" (Oczywiście jak dla mnie b. dobry kotlet :) )

7. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Szczerze to ja dalej gram w black ops bo mw3 mi nie leży bo to ta sama gra co mw2 ze zmienionymi mapami i singlem. Dlatego wolę poczekać do listopada aż wyjdzie coś od treyarch bo w przeciwieństwie do infinity war nie odgrzewają tego samego kotleta wiele razy a do tego mają bardzo ciekawy tryb zmobie. Grałem chwilę u kolegi w mw3 i takie są moje odczucia. Pierwsze moje słowa po zobaczeniu tej gry to było "przecież to mw2". Treyarch liczę na was w tym roku i nie szkoda mi będzie 200zł na pre-ordera.

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tylko, że oni nie płacą 200 jednostek, tylko 50-60 jednostek. Więc dla nich to jest taniocha.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No niby tak. Nie chciałem strzelać ile w funtach kosztują u nich nówki. Jednak pieniądz to pieniądz. Po co płacić 200 czy 60 jednostek za CoDa który nie jest tyle wart, tylko o połowę mniej.

Wysłano z Xperii X8

10. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    dude... anglicy? mam duzo znajomych w anglii i najlepszego przyjaciela. cala jego klasa ma xboxa(dominuje tam) ba, prawie cala szkola. wyjdzi jakas gra, kazdy ja ma i gra jeden dzien i nudzi mu sie. kazdy ma kinecta, nowe gry, z premiera nowej wersji konsoli tez ta nowa wersje. to nie polska. i ta. nie ma to jak rozpoczac gre, podczas gdy wyszlo mw4(ROK czekac, to przecicez nowy cod ) i gdy wszyscy w mw3 maja max levele max prestize wyszlo full hackow same hacked lobby i kamperzy.

11. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    No jeśli Panowie z Acti beda robić takie Gry jak MW3,która dla mnie jest porażką (nowe niepotrzebne perki itp) to im podziękuje...
    Black opsa oczywiście kupilem i grywam nawet teraz od czasu do czasu,ale MW3 ??
    Nie będe z resztą nic juz pisać,bo po co...

Jeszcze tylko wierze w Treyarch,że wypuszczą BO2,które bedzie godne moich pieniędzy

12. Silten

Silten Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwałki
    Bo w black ops sa ZOMBIE KOX:D

13. RAKUPL26

RAKUPL26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    Czekam na MOH 2 lub BF:BC3 ; D

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No i co ma piernik do wiatraka? Jak w temacie o BF3 sie coś napisze o Call of Duty to od razu chmara się zlatuje i o mało co nie rozgryza a tu taki żałosny komentarz (nie pierwszy i pewnie nie ostatni).
    Czy te troche egzemplarzy mniej to od razu tragedia? Nie dla Activision, które i tak napchało sobie kieszenie zielonymi.

Jedyne co mi się marzy to koniec mody na JECHANIE PO Call of Duty. Tyle ode mnie.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jeśli dla Ciebie pół miliona egzemplarzy to 'trochę', to ciekawi mnie, ile dla Ciebie jest 'mało'. Uwierz, Activision się tym BARDZO przejęło, zwłaszcza, że te pół miliona egz. poszło zapewne do konkurencji.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  16. desupl

desupl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli chodzi o multi to częściej grywam w black ops, niż mw3.. nie wiem czemu ale mapy bardziej mi "leżą"

W bf3 praktycznie nie gram.. po zakupie grałem może ze 30 min i odłozyłem gierke na półke :)

17. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @QwerTaj tym filmikiem to niezłego suchara za*ebałeś... Jak mniemam, Kottick wczoraj do Ciebie dzwonił i żalił się że pół miliona egzemplarzy mniej sprzedali i teraz pójdzie spać pod most, tak?

BTW Daruj sobie następnym razem tych filmików bo coś Ci to dogryzanie nie wychodzi.

18. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Sam byłem wielkim fanem kazdego Cod'a, jednak do multi wolę BF3 ... Choc MW3 ma lepszą kampanię. Niech ludziska kupują orygialne gry, im wiecej tym lepiej, rynek sie nakreca i piractwo jest mało odczuwalne dla producenta. . Choc Polska i Rosja to musza wypalić mnóstwo kopii ..

Błędy trochę ogarnięte, nie mówiąc o całym sensie tego postu - Rowerser

19. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Hahaha,to MW3 jest dobre ?!
    To jest gówno i tyle.
    A Black Ops jest o wiele lepszy od tego 'czegoś'.

20. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

Żołnierzu, nie wyjeżdzaj na prywatne wojenki forumowe. od tego macie PW.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym oznajmić że nie mam zamiaru atakować fanów COD,i nie jestem fanem tej gry.

Ale mówienie że zbliża sie koniec CODleta jest co najmniej śmieszne. Wciąż wieelu ludzi (może nie w Polse) w USA, UK i paru innych krajach jest i będzie jej fanami. Nie obchodzi mnie dlaczego ( i prawde mówiąc nie chce wiedzieć) A że więcej osób kupuje Black Ops? dla wielu osób jest po prostu "lepsza od MW3" (wiem, naciągane słowo), ma więcej "haxxxzz'ow", lepszą fabułę, dla jeszcze innych lepsze mapy, no i tryb zombie.

PS : Widzę że ostatnio wzrósł flamewar bf3 vs mw3. Cóż mogę powiedzieć?

NIE PATRZMY NA SIEDZENIA INNYCH (w tym przypadku gry) zwłaszcza że wszyscy jedziemy w tym samym pociągu.....

Wczytywanie...

Poleć forum