1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black ops zombie achievment

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JuNy, Kwiecień 26, 2012.

1. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Siema , szukam 3 ludzi do zrobienia chievmentu "Cryogenic Slumber Party" i "Big bang theory" . I takze do zrobienia easter egg na Call of the dead :)
    Mój gt : iHAZm0dzZ

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Mogę pomóc w achievementach, mam Black opsa, ale pożyczyłem - na dniach powinienem mieć z powrotem ;) Wszystkie map packi są, headset także. Zaproszę Cię jak odzyskam Black Opsa.

4. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Junny to jak Joker ja gotowy w sobote na 100% moge robić jak Makavel chce to mamy komplecik po 4 nie trza
    Makavel jak coś to ogarniam ma calaczka 32 runda :D

5. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Ustawka dalej aktualna? Black Ops nareszcie do mnie wrócił i jestem gotowy robić te easter eggi ;)

6. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    haha mam znam jokera x D fakt z nim to sie dogadac . . ustawka jest aktualna do poki nie sprzedam xboxa . jak mnie widzicie ze jestem online to smialo piszcie / dzwoncie ze chcecie grac na zombie chetnie pomoge bo juz zrobilem te achievy . ale moge pomoc wiec jak ktos chce zagrac albo porobic achievementy to smialo pisac !!!

Wczytywanie...

Poleć forum