1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops Zombies

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ukaszoczko1, Kwiecień 21, 2011.

1. ukaszoczko1

ukaszoczko1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bray(Irlandia)
    Siemka,mam taki nietypowy problem bo tak jak zaczełem grać w zombie dochodziłem do małych poziomów i myslalem ze jestem slaby ale pewnego dnia mój kumpel przychodzi do mnie i mówi ze sie strzela dlugo w zombie zeby go zabic yyy ja sie pytam jak to a on mówi ze u mnie trzeba 3 razy strzelic na poczatku zeby zabic a u jego drugiego kolegi starczy 2 razy co jest ? czy to jest róznica pomiedzy slim a premium ? ja mam premium jego kumpel slim ? jak cos napisalem niewyraznie piszcie bo sam sie pogubilem :cool::cool::cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W życiu rodzaj konsoli niema wpływu na takie coś. Dopatrywałbym się tutaj raczej , umiejętności twoich lub rodzaj broni z jakiej strzelasz do ZOMBIE ;)

4. ukaszoczko1

ukaszoczko1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bray(Irlandia)
    nie oto chodzi wiesz ta bron co na poczatku masz ? nie ten szotgun ten drugi no to wiem ze w heda to 1 strzal i kill ale jak strzelam w brzuch 3 razy to dopiero a on 2 razy i koniec

5. Rhyder

Rhyder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miejsce w jakie strzelasz głowa nogi itp też mają znaczenie ;p

Wczytywanie...

Poleć forum