1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

black ops

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kornus fcb, Listopad 4, 2010.

1. kornus fcb

kornus fcb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam pytanie dotyczce black opsa przeszedlem cala gre i nie uswiadczylem ani kropli krwi. chodZi o to np. strzelajac do przeciwnikow nie leci wogole krew z oponetow . np w misji w ktorej wbijasz tomahowak w szyje przeciwnikowi nie leci krew tak samo mam w zombi modes . z tegoi co widzielm w filmkach krew leci az milo:) moze wie ktos o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jesli na tralierze tak leci to sie nie martw bo zawsze na trailerach jest wszystko przereklamowane.

4. kornus fcb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie na trailerach tylko w grze a te filmik co ogladalem to nie trailery tylko gameplay z single playera

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Hahaha, może niemiecka cenzura? :D
    Moje pierwsze wrażenie jak zobaczyłem black ops to tylko MoH Airborn tyle że lepsza grafika...
    Ja osobiście nie mam zamiaru kupić tego szitu i wkurw*ć się na debili z komando czy granatnikiem :|

6. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    w opcjach masz opcje ocenzurowania gry, wystarczy ją odznaczyć, ja nie mam jej zaznaczonej i krwi jest cała masa

7. kornus fcb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzieki mrok pl zmienilem ustawienia krew leci az milo:)

Wczytywanie...

Poleć forum