1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black ops ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez olej92, Lipiec 26, 2011.

1. olej92

olej92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Pobralem sobie black opsa i mam nast problem, po zainstlaowaniu gry na dysku jesli chce w nia grac jest black screen i nic wiecej. Co jest nie tak? Sciagalem juz 2 wersje black opsa bo myslalem ze cos nie tak z ta wersja jest zmarnowalem 3 plytki i dalej to samo -.- Ogolnie dodam ze jestem swiezakiem i nie ogarniam co to jest ten dash board itd moze mi ktos podpowiedziec mniej wiecej co jest nie tak? Dodam ze aktualizacje przerobki robilem wczoraj w serwisie zeby grac na live.

Z gory dziekuje o pomoc.

Edit

Dodam ze mam najnowsza przerobke z tego co wiem i ze gdzies na forum jest jak zrobic zeby black ops dzialal i nie bylo black screena moze ktos podac link bo szukam i nie moge znalezc ;s

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Black ops jest jedną z 6 gier w których microsoft włączył tzw. AP25, chodzi o to, że dashboard (menu xboksa) odpytuje grę o dane sektory przed włączeniem, jeżeli gra odpowie dobrze to się uruchomi, jeżeli źle nie uruchomi się i zobaczysz czarny ekran.

Microsoft z każdą aktualizacją dashboarda zmienia sektory ap25 i trzeba je wydobyć od nowa z oryginału, spatchować iso pirata i nagrać.

Wczoraj ukazał się news: C4E: Black Ops Booting on 2.0.13599.0 Dashboard - Scenyx Entertainment Community
    mówiący o tym, że m$ wprowadził grubo ponad 140 odpytań o ap25, gość od ixtreme odpalił już grę ale na nowym firmware'rze, więc można się spodziewać nowego ixtreme na dniach.

4. olej92

olej92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli ze narazie mam nic nie probowac tylko czekac tak? A jak mam spatchowac plik iso jesli wyjdzie ten caly patch? ;p i gdzie on bedzie dostepny?

5. Darcik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Będzie dostępny przez program abgx. Patch wychodzi, przepuszczasz iso przez abgx, nagrywasz grę.

Póki co patchy nie ma.
    To jest metoda na walke z piratami, do tego dojdzie xgd3 we wrześniu.

6. olej92

olej92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze ale chodzi mi ze wybieram plik iso w abgx klikam launch (nic wczesniej nie zmieniajac) i to wszystko? I skad bede wiedzieal w abgxie ze jest juz nowy patch?

7. Darcik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ABgx>autofix level 3>iso>launch

Śledź strone team xecuter'a i xbox-scene to będziesz wiedział.

8. olej92

olej92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej wiec mam ostatnie pytanie ;p czyli jak wyjdzie patch to bedzie do sciagniecia nowa wersja abgx tak? czy musze cos sciagac z neta jeszcze dodatkowo?

9. Darcik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Patch zostanie dodany do bazy abgxa, nie musisz ściągać nowej wersji.

Wczytywanie...

Poleć forum