Black ops

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
We wszystkich poradnikach pisze, że jest 1000 osiągnięć a w konsoli pokazuje mi że jest 1405 o co biega> A i są osiągnięcia z shangi- la czy jakoś tak i nie wiem jak je zdobyc.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Bo do tego dochadza osiagniecia z,dodatkow ktore masz:)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

danio040

Użytkownik
Użytkownik
Żeby zrobić resztę osiągnięć musisz wykupić DLC i pobrać na konsolę.
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Ale chamstwo!!! już nie mieli pomysłów jak bić kase. Nie to, że gram dla osiągnięć ale...
 

GenesisX

Użytkownik
Użytkownik
...prawie wymaksowałem podstawkę i odpuściłem. Nie będę płacił po to aby miec parę GS więcej na koncie.
 

Smortoon

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Heh, ja też bym tak chciał gdyby nie to, że jeden achievement nie chce mi działać, a dokładniej jest to "Masakra na kółkach" (w misji Workuta). Pięknie wszystkich ładnie zabijam czekam na upragnione odblokowanie a tu patrze, ni ma! Czy zdarzają się takie przypadki, że achievement może nie zadziałać?
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
A ybiłeś wszystkich? helikopter tez?
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest to cięzki achik, głównie z racji, że można przeoczyć jednego przeciwnika na motorze.
Na początku motory cieżarówka i heli później musisz pilnować prawej strony bo będą wyskakiwać motory.
Dokładnie jak to zrobić możesz zobaczyć na yt. RoosterTeeth ma fajne tutki.
I przy próbach lecąc na checkpoint łatwo to zrobić tylko należy pamiętać o jednym, że wyjeżdzając z więzienia należy wybić wszystkich na motorach i stojącą ciężarówke.
 

Smortoon

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Hmm...nie wiem jak to z tym jest. Helikopter, motocykle jak i ciężarówki zestrzeliwuje... sięgałem się nawet do tutków Rosster Teeth'a..., nie wiem, możliwe że popełniam jakiś błąd, ale gdzie?
 

Do góry Bottom