1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 0013, Xbox360 rocznik 2006.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Midq, Październik 31, 2010.

1. Midq

Midq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jak w temacie. Mam możliwość kupna konsoli z roku 2006 (za psie pieniądze) z właśnie owym błędem. Podobno nie było nic w niej innego robionego i wczesniej działała bez problemu. Z tego co czytałem błąd ten nie jest trudny do naprawy no i co najważniejsze, nie tak często wraca. Co do grania to mam zamiar grać max. 2-3 godziny dziennie i to sporadycznie (mam ps3, xboxa chcialbym do testowania gier). I tu takie moje pytanie, czy warto kupić taką konsolę i czy dam radę (nie robiłem z tym nigdy) sam wykonać taką naprawę?
    Pzdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    0013 - Przegrzanie RAM

Pytanie czy jest przegrzana czy uszkodzona? Poza tym Xbox z 2006 to bardzo stary model i zapewne niedługo padnie na RRoD. Nie ma HDMI, płyta starszej generacji, wyższy proces technologiczny, dużo się grzeje.

Dla mnie nie warto.

Wczytywanie...

Poleć forum