1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 0020

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dydek61, Marzec 11, 2010.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Oddałem konsole z tym błędem do naprawy do dobrego informatyka i po ogledzinach mówi że trzeba przebukować jakieś układy i ze to bedzie kosztowało 150 zł. Cena mozna powiedzić że wyjdzie taka sama jak na allegro bo tam dochodza przesyłki. Wiem że jest dobry w komputerach ale wzią konsole bez gadania. Ja tam sie nie znam i chciałbym wiedzieć czy dobrze podchodzi do naprawy?? bo na necie wyczytałem ze to naprawia sie jakims reballingiem czy X-clamp. Nie znam sie kompletnie na tym i prosze o podpowiedź czy pozwolić mu to robić?? Oczywiście to nie zaden chałupnik, normalnie prowadzi serwis komputerowy.

Wczytywanie...