1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 0020

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rival1120, Listopad 30, 2010.

1. rival1120

rival1120 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Witam, wiem, że na forum jest pełno postów o tym błędzie, ale mój wygląda trochę inaczej, a mianowicie, kupiłem na allegro uszkodzonego xboxa 360 premium z 3ROD, sprawdziłem kod błędu i wyszło 0020, rozkręciłem go i po wytarciu pasty termoprzewodzącej na CPU zauważyłem małą ryskę lub nawet odszczypnięcie. I tu pojawia się moje pytanie, czy ta ryska może powodować ten błąd, jeśli tak to czy da się coś z tym zrobić?
    Dodam jeszcze, że nałożyłem nową pastę i jest to samo. Rozkręcę ją jeszcze raz i zrobię zdjęcie tej ryski, może ktoś wpadnie na jakiś pomysł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. creator

creator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk/Lębork
    dlatego lepiej nie kupowac konsol z 3RODem ... wlasciciel Ci mowi ze nic nie grzebal, a okazuje sie ze byl naprawiany X razy w domowych warunkach przez co latwo zabić konsole niż ją uratowac :>

edit:
    na elektrodzie znalazlem goscia z tym samym błędem o to jak naprawil konsole:

4. rival1120

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Zrobiłem x xlampa tak jak na filmikach z youtube i niestety dalej jest to samo, trzeba będzie zainwestować około 100 zł i oddać go do naprawy

5. rival1120

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    No i wszystko jasne, uszkodzony układ BGA GPU, wyłamany rezystor , naprawa raczej nie opłacalna, temat do zamknięcia.
    Może ktoś chce kupić na części, konsola + pełne okablowanie, cena 150 + przesyłka, gg: 31795935

6. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Xbox 360 ma wrażliwe procesory. Każde grzanie procesora skraca jego żywot. Zazwyczaj gdy procesor już padnie pojawia się 0020 lub 0022. Miałem już kilka takich przypadków. Procesory były do wymiany.

Wczytywanie...