1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bład 0030 help

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sstube, Luty 27, 2009.

1. sstube

sstube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdy gralem sobie ladnie dzisiaj w forza 2 po 3h konsola sie zawiesiła wyskoczyl rrod 0102 . Miałem łzy w oczach ale po wymianie pasty wyskoczyl bład 0030. nawet na tym forum nic o tym nie ma ale znalazlem gdzies ze jest to:

0030 - Problem z kontrola temperatury.

co powiecie o tym ? normalnie jak uruchamiam to zapala sie rrod i wiatraki sie wyłączają gpu i cpu zimne ? pomóźcie proszę!

2. Lotnik421 Xbox One

3. falcon

falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    cześc.. błąd 0102.. oznaczy zimne luty pod GPU...więc nic nie ździałasz.. podczas wymiany pasty mogłeś uszkodzić czujnik temepratury..

Sprawdź jeszcze raz kod błedu...

4. sstube

sstube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cały czas 0030 ale gdzie ten czujnik jest ?

5. zbakanytkacz

zbakanytkacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    030 - problem z kontrolą temperatury

6. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Sorry za odkopanie tematu, ale nie chciałem zakładać nowego. Mój kumpel ostatnio wysłał do naprawy xbox'a i teraz zepsuł mu się ponownie, wyświetla mu kod 0030. Nie chce już wywalać więcej kasy w błoto, bo nie wiadomo czy po naprawie sytuacja się nie powtórzy, więc poprosił mnie o pomoc. Wiem już, że to problem z kontrolą temperatury, ale czy da się to jakoś naprawić w domowym zaciszu? Czy x-clamp pomoże?

7. Yoshimori

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Reballing był robiony i zawiódł, a ja jasno napisałem, że kumpel nie chce już wydawać kasy na serwis pogwarancyjny, bo nie ma pewności na ile to pomoże, tak więc proszę tu o jakieś domowe sposoby.

8. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Dowiedz sie czy napewno byl robiony...

9. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak był robiony pożądny reballing to nie ma możliwości aby tak szybko padł, chyba że faktycznie tak jak kolega pisze że reballing to tylko na papierku napisali że był robiony

10. Yoshimori

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Hmm... koleś, który mu tego x'a naprawiał mówił, że reballing był robiony, no ale jak wiadomo różnie to bywa. Jest może jakiś sposób, żeby to sprawdzić? bo jutro mamy zamiar rozebrać konsolę i robić x-clampa, więc przy okazji bym sprawdził.

Wczytywanie...

Poleć forum