1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad 0031 po flashowaniu napedu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez se7ener, Marzec 14, 2014.

1. se7ener

se7ener Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam. Wzialem sie dzisiaj za wgrywanie Lt 3.0 w jasperze, pmt hack, zasilanie z konsoli jednak dobrze uziemione, wszystko poszlo ok, wylaczan konsole, skladam so kupy, zalaczam, wiatraki sie zatrzymuja i tylko wywala blad 0031, co teraz? Po konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sekwoja

Sekwoja Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie jestem pewien na 100% mi się wydaję że to zwarcie na GPU lub na płycie.

4. se7ener

se7ener Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Rzeczywiscie, jakies male, cudowne zwarcie musialo wystapic bo rozebralem, dokladnie oczyscilem plyte i wszystko dziala jak szalone, tak jak i przed flashem :)

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum