1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Blad 0110! Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez muniek131, Luty 13, 2010.

1. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Witam! Od jakiegoś czasu nie mogę poradzić sobie z błędem 0110. Miałem już założone gumki i nie poskutkowało, po ściągnięciu gumek i mocnym przymocowaniu procesora Unlimate X-Clamp Xbox odpalił. Pochodził 2 dni i klapa, znowu błąd 0110. Tym razem rozebrałem go i zrobiłem penny trick (użyłem do tego 2x 5 groszówek) i niestety to nie zadziałało. Co zrobiłem nie tak? Proszę o pomoc.
    NIE PISAĆ, ŻEBY WYSŁAĆ DO SERWISU BO NIE MAM KASY ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Up! Proszę o pomoc ;/

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    0110 - Memory Error / Przegrzanie pamięci - postępujemy tak samo jak w przypadku błędu 0102

0102 - Najczęściej spotykany błąd, konsola nie wie co się dzieje - chwilowym rozwiązaniem tego problemu jest wygrzewanie płyty głównej(GPU, MEM, CPU). Skuteczniejszą metodą jest 3RLOD X-CLAMP - pomaga w większości przypadkach

to twoja odpowiedź >>> rozwiązaniem tego problemu jest wygrzewanie płyty głównej(GPU, MEM, CPU).

.

5. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Czy mam skorzystać z opalarki? Musze chyba zabezpieczyć kondensatory, tak? No i ile grzać płytę, żeby nić się nie stało?

6. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Up! Proszę o pomoc ;/

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  8. wiccek

wiccek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przepraszam że odgrzewam temat . Nie jestem użytkownikiem xboxa ale zamierzam kupić uszkodzonego właśnie z błędem 0110 . Obejrzałem setki filmów na youtube pokazujących jak naprawić ten błąd . Ale jedno co powiem te wszystkie filmy to zgroza jestem elektronikiem i nigdy bym się nie spodziewał że można opalarką naprawiać układy BGA . Po pierwsze cyna rozpuszcza się w temperaturze od 200 do 300 stopni więcej nie potrzeba a koleś ustawia opalarkę na 500 stopni i całą płytę główną równo grzeje nie myśląc że na płycie głównej są kondensatory elektrolityczne które pod wpływem temperatury mogą wybuchnąć . To pierwsza rzecz drugą jest to że nawet spód płyty głównej grzeją co jest bezcelowe i nic nie wnosi powinno się grzać jedynie układy na których występują zimne luty i grzeje się jedynie górę układu . Nie używają żadnego topnika który powoduje że cyna nie musi mieć tak dużej temperatury do rozpłynięcia się oraz lepiej przywiera do płytki . Jeżeli już coś robicie róbcie to z głową bo łatwiej jest zniszczyć niż naprawić taką metodą .
    pozdro Łukasz

9. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    płyta musi być podgrzana równomiernie od spodu do odpowiedniej temperatury bo inaczej się wygnie przy podgrzewaniu od góry. Co do reszty zgadzam się w 100%.

10. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepszą metoda jest reballing mimo wszystko, reflow tylko chwilowo poprawia luty a jak za bardzo podgrzejesz płyte i ci się spłaszczą lutowania może dojśc do ich złaczenia a tym samym kaput.

11. putonewry

putonewry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć! Miałem ten sam problem, walczyłem z nim trzy miechy i w końcu domowymi metodami zwaliłem konsolę. w serwisach mają maszyny do reballingu i do reflow. Ja za naprawę w serwisie zapłaciłbym 30 funtów a skończyło się, że misiałm kupic nową konsolę za 100 :(

Wczytywanie...

Poleć forum