1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 03-57-00 Nierozpoznany dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez litwincrew, Marzec 5, 2013.

1. litwincrew

litwincrew Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Niedawno kupiłem (naciąłem się ) grę Saints Row 2 na allegro. Sprzedawca informował mnie, że gra jest w BDB stanie jednakże po otrzymaniu gry okazało się że ma wiele drobnych rys. Podczas próby instalacji gra pokazywała błąd, że jest brudna bądź porysowana. Wpadłem na pomysł, że spróbuję ją zregenerować i oddałem ją do firmy, która się zajmuje takimi rzeczami i przy odbiorze płyta wyglądała jak lustro. Pan zapewnił mnie, że płyta się instaluje w 100% i faktycznie gra się zainstalowała. Dumny że za 12 zeta uratowałem zakupiony "Tytuł" postanowiłem pograć.
    Początkowo wszystko działa miodzio, jednakże zdarza się, że po włączeniu konsoli gdy płyta z grą jest w napędzie wyświetla się komunikat "nierozpoznany dysk" oraz kod błędu 03-57-00. Oczywiście po paru próbach płyta "zaskakuje" i da się uruchomić grę.

Moje pytania są takie:

1.Czy jest to wina płyty czy zaczyna się coś dziać z moim napędem w konsoli?( konsola jest jeszcze na gwarancji microsoftu i może warto byłoby ją wysłać do serwisu?).
    2. Jakie są Wasze doświadczenia związane z regeneracją porysowanych płyt z grami? czy warto to robić czy to daremny trud i marnowanie pieniędzy?
    3.Jak wpływać będzie korzystanie z takiej regenerowanej płyty na żywotność lasera? czy przypadkiem nie będę uszkadzał lasera grając w tą grę?

Moja konsola to X360 SLIM z dyskiem 250 GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Błąd 03-57-00 Nierozpoznany dysk

Grasz z hdd, wic nic mu nie grozi. Plyta po regeeracji traci na jakości dlatego tez ten,problem

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

Wczytywanie...

Poleć forum