1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 21 Konsola XBox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafayekxx, Październik 29, 2011.

1. rafayekxx

rafayekxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie mam xboxa crystal i przerobke od gangst3r'a chcialem wrzucic gre w obrazie plyty na dysk odpialem dysk od kompa i gdy wlaczam konsole wyswietla mi sie blad 21 pomocy co moge zrobic... na googlach nic nie ma wiec niech moderator nie wmawia mi ze mam szukac czegos czego nie ma... bardzo prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. GROL

GROL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A może napisałbyś coś więcej. Czy konsola działa bez dysku ?? Jaki to w ogóle dysk ?? Może wgraj oryginalny soft ??

4. rafayekxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oryginalny soft? Jak? Coś więcej no więc Po podłączeniu bez dysku otrzymuję błąd 07 a z dyskiem 21...

5. rafayekxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. GROL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak wgrałeś modowany ?? Proponuje się skontaktować z autorem tego moda, bo skoro nie wiesz jak go odinstalować to raczej On tu będzie najlepszym źródłem informacji.

7. rafayekxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. GROL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mam pojęcia. Po raz kolejny powtórzę kieruj swoje pytania do autora posta, do którego dałeś linka.

9. rafayekxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. rafayekxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przerzucałem gre na partycje 3 i wyskoczył w Explorer360 jakiś błąd 038.... coś tam czy jakoś tak, co ja mam teraz robić? Konsola do wyrzucenia?

Wczytywanie...

Poleć forum