1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BŁĄD 21 w pierwszym xboxie - początek przygody

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arinaldus, Październik 29, 2013.

1. Arinaldus

Arinaldus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Sprawiłem sobie pierwszego Xboxa, podobno z chipem (jaki to nie wiem), ma wgrany jakiś software Remotex v1.8.37 (żeby odpalić muszę dłuższą chwilę przytrzymać 'power').
    Przy niektórych grach (już zainstalowanych na dysku) występuje błąd 21 z tego co znalazłem, żeby problem nie występował wystarczy przeinstalować soft i będzie wszystko jak należy i teraz zaczynają się schody...

1. Jako, że nigdy nie miałem z tym urządzeniem styczności (nie licząc nieprzerobionego X360) nie wiem za co się zabrać, żeby softa przeinstalować. Prosiłbym o jakiś opis krok po kroku, lub tutorial 'dla debili' :p
    2. Czy jest możliwość podłączenia pendrive'a pod to urządzenie ?
    3. W jaki sposób mogę sprawdzić czy w konsoli jest zamontowany chip i jakiego rodzaju?
    4. I ostatnia rzecz, sprawiłem sobie tą konsolę tylko i wyłącznie dla możliwości emulacji wielu platform, a przede wszystkim MAME'a, jaki emulator byście mi poradzili i w jaki sposób tego typu aplikacje instalować ?

Szukałem informacji na tym forum, ale niestety wiele informacji jest dla mnie na razie niezrozumiałych... :/

Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum