1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 3151

Temat na forum 'Dash' rozpoczęty przez iTyle, Maj 31, 2013.

1. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Witam dawno nie uruchamiałem konsoli , dziś postanowiłem ją uruchomić jednak po włączaniu konsoli pojawia się "Zatrzymano aktualizacje systemu. Nie można odczytać aktualizacji z płyty ...... Kod statusu 3151-3CD6-B800-0F00-C000-0034 " Wsadzałem kilka płyt z grami cały czas to samo wgrywałem aktualizacje z pendrive i nic nie dało i teraz nie wiem czy mam na pena wrzucić dasha tego którego miałem bo jak daje dasha najnowszego (2.0.16202 ) to nic nie pomaga . Mam iX LT ( wersji nie pamiętam bo już było to dawno - jakieś 1,5 roku temu).

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    1 osoba to lubi.
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Problemem jest zbyt stary FW w Twoim napędzie, dlatego aktualizacja nie chce przejść.
    Spróbuj wgrać ten dashboard: http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Dashboards/2.0.13146.0.rar
    ( pobierz go, wypakuj i wgraj na pendrive'a )

Miej na uwadze fakt, że w takim przypadku 'tracisz przeróbkę'!
    Stara wersja FW zastępowana jest nową.

Po takim zabiegu będziesz musiał ponownie przerobić swoją konsolkę.

Również możesz wgrać OFW ( Original Firmware ) do swojego napędu, następnie wgrać jedną z aktualizacji i ponownie przerobić.
    Pod warunkiem, że się na tym znasz i jesteś świadom tego, co robisz.
    Osobom nieobeznanym w temacie, bardzo łatwo uszkodzić napęd oraz konsolę, a wtedy koszta naprawy rosną.

Ew. jeśli nie chcesz kombinować sam, oddaj konsolę jakiemuś specowi w Twojej okolicy, który się na tym zna.

1 osoba to lubi.
  5. iTyle

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Dzięki masz u mnie piwo . A mam jeszcze jedno pytanie przy okazji teraz po aktualizacji dasha wiadomo iX LT przestał działać , i czy jak teraz wgrają mi nowego iX to stare gry np. assassin's creed 2 itp będą działać czy bd musiał je nagrywać od nowa .

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Będą działac

1 osoba to lubi.
  7. iTyle

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ok dzięki za info i sorry za takie pytania ale dawno nie byłem w temacie i dużo się pozmieniało .

Pozdrawiam

8. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Assasins Creed 2 będzie działać.
    Gry które będziesz musiał nagrać od nowa to:
    - [ XGD2 AP2.5 ] Halo Reach, Fable 3, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Need For Speed: Hot Pursuit
    - [ XGD3 ] - wszystkie gry w tym systemie / formacie. XGD3 Games

Warto dodać, że gry XGD3 lepiej jest nagrać za pomocą nagrywarki LiteON iHAS 124B z wgranym iXtremeBurnerMAX.
    Poczytaj na forum, bo jest naprawdę dużo tematów o tym.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum