1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 40% podczas instalowania na HDD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xavari, Listopad 30, 2012.

1. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż od jakiegos czasu wystepuje u mnie blad pojawiajacy sie podczas instalowania gry na dysku twardym. Otóż mam ihasa przerobionego wszystko spoko nagralem ponad 20 gier xgd3 ostatnio lecz podczas nagrywania far cry 3 , xcom , saints row, rayman origins gry sie normalnie nagraly pieknie bez zadnych bledow lecz gdy isntaluje przy 40-45% wystepuja bled ze nie mozna odczytac plyty i zeby przeczyscic szmatka , wczesniej nie miaalem takiego prbolemu , gdy przechodza jakas gre to wyskauje wlsanie blad prosze o wyczysczenie plyty i uruchomienie konsoli ponownie. Mial ktos podobny problem prosze o pomoc bo nie wiem czy to nagrywarka , czy laser w xboxie czy plyty wadliwe nie mam pojecia co robic

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Odp: Błąd 40% podczas instalowania na HDD

Plyty muszą być verbatim predkosc x2.4 i wyłączone Opc, inne płyty x4 z opc. Sprobuj zainstalowac jakąś starsza xgd3 i dowiesz sie czy laser

Wysłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    nie muszą być to płyty verbatim

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no nie muszą, ja np. nagrywam na najtańszych VAKOSS za 2zł i każda gra mi się instaluje i działa tylko trzymam się mojej zasady że verb. x2.4 bez opc, wszystko inne x4 z OPC bo jak na przykład dam taką płytę VAKOSS na x2.4 bez OPC to płyta do wyrzucenia pójdzie, jak dam verbatima z OPC na x4 to też 50/50 że płyta pójdzie do kosza.

6. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Ja spokojnie nagrywam na platinum 2,4 bez opc z buforem 241 i jakoś nie mam problemów z instalacją gry na dysk. To, że płyta się pięknie nagra i przejdzie weryfikację, to dopiero połowa sukcesu. Wszystko zależy od dobrego fw nagrywarki pod media id płyt i ustawień. Jeśli to wszystko zadziała, nie będziesz miał błędu :)

7. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chłopaki moglibyscie przeczytac moj post napisalem , ze nagralem ponad 20 gier xgd3 no dziwne by bylo gdyby nagrywal na innej predkosci nix 2.4 i nie na verbatimach mam nagranych ponad 100 gier i nie bylo zadnych problemow po prostu chce sie dowiedziec czy to moze byc wadliwy laser

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak jak napisales laser, ale jezeli na wszystkich plytach pada mniej wiecej w ty samym miejscu to moga byc sanki wiec jezeli nie masz doswiadczenia w regulacji to lepiej wymienic caly naped

9. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ah, jeszcze jedno pytanie czy kiedy laser jest zepsuty zadna gra nie zainstaluje sie na dysku? Bo stare gry xgd3 ktore nagralem instaluja sie bez problemu tylko z tymi ktore od jakiegos czasu pobieram zawodzą

10. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. michal12.dsl

michal12.dsl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1