1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 80070428

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mirekg67, Październik 27, 2012.

1. mirekg67

mirekg67 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy ktos mi może pomóc rozwiązać problem związany z błędem pojawiającym się przy xbox live 80070428. Nie mogę ani zaktualizowac oprogramowania ani pobrac profilu. Komunikat mowi nieustajaco "sprobuj ponownie pozniej"
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    No stronie support'u M$ pisze że ten kod występuje gdy wystąpi błąd podczas zakupu jakiegoś przedmiotu online z live, albo jest to problem z weryfikacją twojego konta xbox live.
    Rady M$ w sprawie tego błędu brzmią następująco:
    -Sprawdź, czy informacje o koncie rozliczeń jest prawidłowy, wykonując kroki opisane w Zmień Xbox LIVE informacje o koncie.
    -Sprawdź stan usługi Xbox LIVE. Jeśli są anonse dla Xbox LIVE lub księgowych, należy odczekać i spróbować ponownie.
    -Poczekaj na 24 do 48 godzin i spróbować kupić przedmiot ponownie z usługą Xbox LIVE.
    To Tyle z mojej strony, może powinieneś sprawdzić swoje konto na stronie xbox'a i sprawdzić może masz jakiegoś e-maila na temat weryfikacji swojego konta od M$ to taka moja rada...

1 osoba to lubi.
  4. mirekg67

mirekg67 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzieki za podpowiedz. Sprawdze. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum