1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 80072ee2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pitors, Grudzień 10, 2008.

1. pitors

pitors Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Błąd 80072ee2 Pomocy!

Witam! Mam problem. Nie działa mi Marketplace. Wszystko co chce z niego pobrać to wyskakuje mi błąd 80072ee2... Przez to nie mogę pobrać aktualizacji w Fifa 09 i nie mogę grać online... A na konto normalnie jestem zalogowany (mam gold)... Ta sytuacja ma miejsce od wgrania NXE... Nie wiem co robić! HELP!:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Więc wina leży po stronie przeciążonych serwerów, słabej jakości łącza lub innych czynników. Rozwiązania jako takiego nie ma, trzeba próbować ponowanie. :)

Wczytywanie...

Poleć forum