1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bład 80151909

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wega68, Styczeń 24, 2016.

1. wega68

wega68 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,
    od nie dawna posiadam konsole, i zakupione live gold, do wczoraj wszystko chodziło jak należy.

Ale od dwóch dni nie mogę się zalogować na xbox live żadnym kontem nawet silverami.

Internet na innych urządzeniach chodzi, profil na stronie www także się normalnie loguje.

Resetowałam w konsoli ustawienia fabryczne tak jak zalecili na stronie xboxa. Nic nie pomogło.

Przy testowaniu łącza przez konsole, wychodzi że konsola widzi modem, modem ma internet, ale nie może połączyć się z XBOXlive i wyskakuje bład 80151909.

Co można jeszcze zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Próbowałeś pobrać profil jeszcze raz ? lub zaloguj sie prze kompa https://login.live.com/ może spróbuj zresetować ruter

4. wega68

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Router resetowałam, a pobranie konta wymaga połączenia z usługa xbox live,

5. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    to spróbuj zalogowac sie prze stronę

6. wega68

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    przez strone loguje się normalnie,ale na konsoli nie mam dostępu do dem, gier, grania online,
    obsluga xboxlive odpowiedziala przed chwila ze mam zamkniete porty, czy to mozliwe ze porty same się zamknęły i co w takiej sytuacji zrobic?

7. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/networking/network-ports-used-xbox-live

Wczytywanie...

Poleć forum