1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd 8382025C, konto PayPal

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Loopezik, Listopad 8, 2013.

1. Loopezik

Loopezik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałem kupić grę za pośrednictwem konta PayPal, założyłem je, przelałem środki, są one widoczne na tym koncie, jednak na xboxie chcąc zmienić płatność i dodać to konto wyskakuje mi taki błąd:
    Konta PayPal muszą mieć kartę kredytową lub potwierdzony rachunek bankowy, aby mogły być użyte w usłudze Xbox. Spróbuj innego konta PayPal, lub dokonaj płatności w inny sposób. Aby otrzymać więcej informacji, odszukaj kod stanu 8382025C w witrynie ww.xbox.com/errorhelp.
    Ma ktoś jakieś pomysły? Konto PayPal zostało zweryfikowane, konto bankowe dodane, kasa jest.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loopezik

Loopezik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie, pomoże ktoś?

Wczytywanie...

Poleć forum