1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd 8c230002

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kaymak, Luty 1, 2014.

1. Kaymak

Kaymak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Przy uruchomieniu gry wyskakuje ten błąd? Jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ja stawiam na coś z obrazem. Pobierz jakiś inny obraz i spróbuj wypalić czy tam przenieść. A tak w ogóle to masz przerobioną konsole? :D

4. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    dajkamienia . Jak przecież to jest błąd wyskakujący przy łączeniu się z xbl o ile się nie mylę ... u mnie też ten błąd czasami wyskakuje i po włączeniu konsoli wystarczy się podłączyć do xbl i wszystko jest ok , a co u ciebie się dokładnie dzieje ? Konsola się włącza ? Można grać ?

5. Kaymak

Kaymak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Błąd ten wyskakuje przy próbie uruchomienia gry DanceCentral3 z płyty. Konsola nie jest przerobiona.

6. COPROB0

COPROB0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Widocznie gra chcę się zaktualizować ale XLA szwankuje, spróbuj sprawdzić połączenie w ustawieniach systemu.

Wczytywanie...

Poleć forum