1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd aktualizacji dashboard'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zinyx, Luty 18, 2013.

1. Zinyx

Zinyx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema, mam problem - wypaliłem płytę Street Fighter x Tekken, spaczowaną na Wave3, no i poprosiło o aktualizację, kliknąłem "tak" i teraz konsola wisi :/

Wie ktoś jakiego dasha ściągnąć żeby nie usunęło z konsoli przeróbki?

Dash jaki był to 2.0.12416.0

Ściągnąłem 12611, wrzuciłem na pena, gdy włożę prubuje aktualizować i po kilku sekundach znów wywala ekran "Zatrzymano aktualizację systemu"

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Błąd aktualizacji dashboard'a

A ja sie podepne. Brat aktualizowal dash z kopii wrc i aktualka zawisła. Czy to wina spoofa napędu bo w sumie nie wie nawet jaki ma a ja nie miałem sposobności sprawdzić. Czy moze to wina aktualizacji z nie oryginalnej gry?

Wytapane z XPERII;-)

4. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Miałem podobny przypadek na spoofowanym napędzie mi zatrzymywało, pozostaje wymienić napęd albo zrobić sobie rgh:D

5. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra oryginalnie nie ma pełnej aktualizacji/instalki systemu 13599 (tylko plik su2076000_00000000)
    Jeśli mimo to konsola zapisuje toto gdzieś to prawdopodobnie musisz zainstalować wersję 13599
    Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki sprawdź w obrazie jakie masz tam $systemupdate/ skonsultuj sie z magikiem od patchowania napędu DVD

1 osoba to lubi.
  6. Zinyx

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pliki jakie znajdują się w obrazie:
    Obraz

A tu po wypaleniu jakie widze z pod linuxa:

Wypalona

Czyli wynika z tego że muszę sciągnąć dash 13599 co za tym idzie usunie przeróbkę IXtreme 1.6 i będzie trzeba od nowa konsole przerabiać??

Dodam jeszcze że mam kod statusu: 3080-351F-B800-0F00-C000-0013

Jeśli trafi wymieniać napęd to mnie ziomek zajebe :confusion: chociaż żeby oryginały śmigały...

7. PeCetoLog

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli masz iso, to zobacz toto w programie Xbox Image Browser / Xbox Backup Creator option Image Browser
    W tym programie pokazuje prawdziwe pliki. Wejdź do katalogu $systemupdate, kliknij plik su2076000_00000000 i
    na dole ekranu pokazuje wersje systemu potrzebną do odpalenia, ale nadal nie wiem co z przeróbką napędu (utrata czy da sie uratować)

8. Zinyx

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    PeCetoLog wgranie dasha 13599 pomogło, konsola już śmiga, piraty już nie ;)...

PeCetoLog przy okazji oriętujesz się może jakiego dasha wgrać, przed przerobieniem na LT+3.0

9. PeCetoLog

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem, ale pomyśl nad RGH, normalnie ten tego nie będziesz mógł w swoje szczęscie uwierzyć (o ile stać Cie na jakiś HDD).
    Zupełnie inna kultura pracy (nie wiem co to nagrywanie płyt itp)

10. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Rgh teraz zrobisz za ułamek ceny którą trzeba było kiedyś zapłacić a możesz sobie kupić jakiś zewnętrzny usb za kilka groszy i będziesz zadowolony, dodatkowo masz z głowy ciągłe przeróbki napędu no i nie słyszysz płyt w napędzie:D A co w moim przypadku było najważniejsze oprócz kosztów rgh nie dokładałem już nic zapominam o płaceniu za płyty nagrywarkę ihas:D

11. Zinyx

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Raczej przerobi się ją na RGH, konsola widzę i tak ma już bana, więc RGH to najlepsza opcja w tym wypadku co nie?? Dysk USB 500GB jest.. Jeszcze takie małe pytanie - po takiej przeróbce można aktualizować dash bez problemów?

12. PeCetoLog

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdy masz już klucz konsoli, bez problemu mozna dokonywać aktualizacji przez usb.
    Ważne tylko by klucz i działającą kopie NANDu mieć zbakupowane, bo wiadomo "shit happens"

13. Zinyx

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    OK dzięki za pomoc i info, poczytam sobie jeszcze o tym RGH ;)

Wczytywanie...

Poleć forum