1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd aktualizacji dashboardu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kleskus, Październik 15, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kleskus

kleskus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Zakupiłem ostatnio przerobionego xboxa (przeróbka podobno LT+2.0) i posiadam w nim dashboard w wersji 2.0.12625.0, chciałem zagrać w GTA V więc chciałem zrobić aktualizację do 2.0.16202 lecz niestety nie da rady. Próbowałem najpierw zaktualizować xboxa wchodząc w xbox live ale wywala błąd, próbowałem też z pendrive'a do każdej nowszej wersji dashboarda niż aktualna i także błąd, wyskakuje coś w stylu "aktualizacja nie powiodła się kod statusu: 3151-335A-1600-1E04-C005-3007". Po czym konsola uruchamia się ponownie z błędem E64. Czy jest jakiś inny sposób aktualizacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Masz prawdopodobnie podmieniony napęd.Sprawdź jaki masz

i podaj date produkcji konsoli z tyłu na nalepce jest.

Ew zobacz czy da rade wgrać dasha 2.0.13146.0 z pena.

4. kleskus

kleskus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Data produkcji to 2006.09.01, napęd Toshiba Samsung. Próbowałem wgrać tego dasha ale niestety to samo, aktualizacja nie powiodła się, restart konsoli i błąd E64. Próbuje teraz znaleźć co powinienem zrobić i znalazłem aby wrzucić OFW do tego napędu? :)

5. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak, na początek trzeba wrzucić ori fw do napędu

6. kleskus

kleskus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, poradziłem sobie, najpierw wrzuciłem OFW, potem aktualizacja, a na koniec LT, (szkoda że w tutorialu nie piszę, że konsola wyłącza się po 5 min, jeśli nie podepniemy do niej kabla do TV..., przez chwile myślałem że uwaliłem napęd, bo akurat wyłączyła mi się jak wrzucałem LT :p) dzięki za pomoc :)

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.