1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd aktualizacji FIFA 12!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez FoX94, Październik 13, 2011.

1. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Gdy ściągnąłem i nagrałem fifę 12 na płytkę wyskoczyła mi aktualizacja bez niej gra nie ruszy więc zainstalowałem po sekundzie działo się dokładnie to samo co na filmie:
    3151-351F-B800-0F00-C000-0013 error code - YouTube
    Jaka może być naprawa tego ? dodam że wyskakuje mi błąd 3151-351F-B800-0F00-C000-0013 i również to:
    ''Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Włóż dysk ponownie, aby kontynuować aktualizację''to mi wyskakuje gdy chce zaktualizować dashboard z pendriva...

Posiadam przeróbkę lt 1.91 (jbc kupiłem konsole w sierpniu i sprzedawca mówił że ma ''najnowszą'')lecz nie mogę teraz sprawdzić jaką mam wersje dasha(przez błąd z fifą który od razu się pojawia gdy włączę konsolę)

Proszę o szybkąodp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ściągnij aktualizację na pena i wgraj tylko o ile się nie mylę usunie ci ona przeróbkę tak więc będziesz musiał wgrywać od nowa :(

4. luzak95

luzak95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem aktualizacja z pena nie dziala , co mam zrobic ?

5. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    musicie wrzucić oryginalne FW napędu konsoli następnie aktualizacja (ta sama czyli w fifie chyba była 13599) z pendka następnie no napędu wgrywacie FW z LT+2.0 i wszystko hula no chyba że macie spoofowany napęd to jest problem i prawdopodobnie trzeba wymienić napęd na oryginalny jak był w konsoli

6. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Ja wgrywałem aktualizacje bez wgrywania ory. FW więc niejest to konieczne, ale jak macie błąd to najlepiej tak zrobić, można również spróbować aktualizacji nagranej na płyte, mi np: z Pena nigdy się nie chce aktualizować a zawsze bez problemu idzie z płyty cd-rw

7. megaalfa

megaalfa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale jak zaktualizować by nie stracić przeróbki?

Wczytywanie...

Poleć forum