1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd aktualizacji, nic sie nie dzieje dalej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateo55, Październik 4, 2011.

1. mateo55

mateo55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hej, mam to stare LT które było potzrebne np do NFS hot pursuit tzn. 1.0 bodajze ;) Dziś napaliłem się na fife i włączam wyskakuje okienko myślę a co tam i aktualizuje.. w srodku wyskoczyl błąd ze z tej płyty aktualizacja nie jest mozliwa i zeby wlozyc inna .. teraz gdy wsadz ekazda obojętnie jaką płyte wyskakuje że aktualizacja niemożliwa.. co mam teraz zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. impoR

impoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ze strony Xboxa ściągnij najnowszy dash wgraj na pendrive i dokończ aktualizacje. Prawdopodobnie będziesz musiał robić flash napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum