1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blad aktualizacji pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez samael666, Październik 16, 2011.

1. samael666

samael666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem z aktualizacja pod koniec wyskakuje informacja o statusie 351F 3524 1380 0700 C000 000E i nieczyta mi plyt orginalnych ;/ co z tym mozna zrobic .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ivalhoe

Ivalhoe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I jezeli dobrze rozumiem, to ta informacja pojawia sie po kazdorazowym uruchomieniu x'a ? Tak ?

Jesli tak, to jedyna opcja zeby ozywic konsole to dokonczenie aktualizacji, ktora najprawdopodobniej sie nie dokonczyla poprawnie. Mozesz to zrobic poprzez pendrive sciagajac ze strony m$ najnowszy dashboard (choc nie zawsze zadziala) albo wsadzajac do napedu ORYGINALNA gre na ktorej zawiesila Ci sie konsola.

Tak, czy siak - skasowales sobie przerobke i prawdopodobnie oflagowales konsole.

Drugie wyjscie to kontakt z serwisem, ktory dokonczy to wszystko za Ciebie.

Mam nadzieje, ze pomoglem :)

Wczytywanie...

Poleć forum