1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd aktualizacji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez xRemingtonx, Wrzesień 29, 2011.

1. xRemingtonx

xRemingtonx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Witam.

Mam problem... Gdy chce zainstalować aktualizacje dasha to wywala mi kod błędu 335A-351F-1480-0703-C000-0099 . Nie idzie ani z xbl , ani z pendrive, ani z gry ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Ten błąd występuje, jeśli ingerowano we wnętrze konsoli lub ją zmodyfikowano. Konsola nie może już łączyć się z usługą LIVE, instalować aktualizacji oprogramowania ani odtwarzać nowych gier, które wymagają aktualizacji oprogramowania.

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli nie miałeś zmienianego napędu to spróbuj najpierw z pendrive'a wgrać wcześniejszą aktualizację 2.131..... , a dopiero później 2.1399...

5. xRemingtonx

xRemingtonx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Tyle że ja mam dasha 2.0.131....

Wczytywanie...

Poleć forum