1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemos, Grudzień 10, 2011.

1. przemos

przemos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam konsole przerobioną chyba LT 1.9 i otóż podczas włączania gry Deus Ex wyskoczyło mi powiadomienie o aktualizacji ,nacisnąłem ok i konsola się zresetowała i od tamtej pory nawet niemogę dojść do menu bo mi wyskakują kody błędów. Czy sam dam radę jakoś to naprawić czy muszę się udać do jakiegoś serwisu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Ściągnij aktuazacje 13599 z internetu. Wrzuć na USB i podepnij do konsoli. Konsole trzeba będzie na nowo przerobić.

4. przemos

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ściągałem właśnie i konsola niereaguje na pendrive z aktualizacją..chyba niemam wyjścia i zanieść kosnole do serwisu

5. robsongno

robsongno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To ściągnij wyższego dasha - 13604 (nie czasami ten najnowszy 14686) i spróbuj. Albo poszukaj 13599, ale z innego źródła (pen format na FAT 32).

6. przemos

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam pytanie jeszcze czy jest gdzieś jakiś spis najnowszych gier które chodzą na LT 2.0 i czy LT 3.0 będzie umożliwiało gre w takie gry jak fifa 12 rage czy skyrim czy batman city

7. robsongno

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, na LT 3.0 zagrasz we wszystko (przynajmniej tak twierdzi ekipa c4eva) - oczywiście po uprzednim przerobieniu obrazu nowym abgx.

Co do tego jakie tytuły chodzą na LT 2.0 odpowiedź jest prosta - wszystkie latają bez zająknięcia, za wyjątkiem sytuacji, w której to złapałeś cichą aktualizację od Microsoftu razem z updatem dasha - wówczas gry posiadające AP25 ci nie pójdą (czyli np Batman Arkham City, Battlefield 3, Rage przy cichej aktualce nie pójdą)

8. przemos

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    aha ja niepodłączałem do internetu konsoli więc spokojnie jak przerobie na LT 2.0 to mogę grać w nowe gry tak? czy lepiej poczekać na LT 3.0 bo święta idą i będzie można trochę pograć...

9. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    poczekaj bo zapewne gry które wyjdą po nowym roku będą potrzebowały nowego dasha:]
    I znowu będziesz musiał przerabiać;p

10. przemos

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    pod koniec stycznia zamierzam przerobić RGH więc już niewiem ...przed świętami będzie można się spodziewać LT 3.0 ?

11. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    ch wi

12. robsongno

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nic nie wiadomo na temat dokładnej daty wyjścia LT ... miało wyjść krótko po premierze najnowszego dasha (czyli po 6 grudnia), jak wiadomo dziś mamy już 10 grudnia i na ten moment jeszcze nie wypuścili nowego firmware'u. Proponuje poczekać na premiera i wgranie od razu LT 3.0 bo chyba nie ma sensu wgrywać LT 2.0 by za chwile znów wgrywać nowy fw i płacić podwójnie.

Wczytywanie...

Poleć forum