1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd aktualizacji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati010, Kwiecień 21, 2012.

1. mati010

mati010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Witajcie, miałem zamiar dzisiaj pierwszy raz pograć w Battlefield 3 multi lecz natknąłem się od razu na problem. Mianowicie podczas włączenia wyskoczyła aktualizacja co waży z 173MB no to włączyłem wszystko ładnie aż po 50-60% wyskoczył błąd... Macie jakiś pomysł na to??

EDIT:

Dodam, że mam wgrany najnowszy FW ze strony xbox'a

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a masz online pass do bf3?wina może być słabego łącza kolejny dodatek zajmuje 1,5gb czy jakoś tak:)

4. mati010

mati010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Tak mam online pass nawet jeszcze go nie wpisywałem ponieważ ta aktualizacja od bf'a. Nie możliwe, że słabe łącze mam 25 MB/s na kompie normalnie prędkość więc to raczej nie to.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najwidoczniej straciłeś połączenie z serwerem, spróbuj jeszcze raz pobrać aktualizację

Wczytywanie...

Poleć forum