1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd autoryzacji dysku nie mogę nic z tym zrobić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bynus, Grudzień 24, 2011.

1. bynus

bynus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

jak w tytule wyskakuje mi taki błąd przy grach GOW3 i forza 4 a starsze gry w sensie fifa 11 i inne działają normalnie w czym tkwi problem zainstalowałem te gry na dysku USB wyczyściłem pamiec CACHE i dalej tak samo czy to wina nagranej gry ?? zrobiłem coś nie tak podczas nagrywania ?? od razu dodam ze nagrywałem w IMAGEBURNIE bo w clonie nie wykrywa mi nagrywarki :/ czy moze konsola została oflagowana ?? bo aktualizowałem dasha ale do neta nie podłączałem jej nigdy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    w celu uniknięcia takiego błędu trzeba nagrywać specjalną nagrywarką lietona z wgranym firmware od c4eva'y.

4. s1once

s1once Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za odświeżenie tematu, ale mam pytanie. Nie mogę nigdzie znaleźć na forum czy było już podobne. Mianowicie, czemu tak się dzieje (pod kątem technicznym), że gry nagrane normalną nagrywarką (nie ihas) działają normalnie tylko z płyty, a po zainstalowaniu na dysku nie? Skoro nagrywa się tylko 97% to czemu jak gram z płyty nie wyskakuje podobny komunikat o błędzie autoryzacji płyty? Na jakiej zasadzie owo sprawdzanie autoryzacji działa? Nie znam się za bardzo, nie siedzę też zbytnio w temacie : ) pzdr.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nawet jak zainstalujesz grę XGD3 na dysku, to jest taki czas (ok. 5 minut), że konsola sprawdza, czy płyta jest kopią 1:1 (czy jest oryginalna).

Jeśli nagrasz zwykłą nagrywarką, to brakuje danych, więc nie przechodzi weryfikacji.
    Jeśli nagrasz iHAS'em, to możesz instalować i gra przechodzi weryfikację.

6. s1once

s1once Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, rozumiem. Ale jak to jest z graniem z płyty? Czy wtedy konsola sprawdza tą płytę pod względem oryginalności, czy nie? Przecież gra bez problemu działa i nie wyskakują żadne błędy, a przecież nie jest kopią 1:1. Jak jej nie sprawdza to dlaczego? Czy Microsoft wychodzi z założenia, że gry zainstalowane na dysku są "większym złem"? Sorki za upierdliwe pytania, ale mnie to ciekawi : )
    I już ostatnie pytanie. Nie wiecie może, czy ktoś pracuje nad rozwiązaniem błędu autoryzacji płyty dla gier nagrywanych "zwykłymi" nagrywarkami? Czy już jest to pewne, że nie da się tego zrobić i trzeba zaopatrzyć się w IHAS?
    Pozdrawiam i dzięki wielkie za opdowiedzi.

7. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nikt tego nie będzie fix'ował, bo jest iHAS. Jeśli nie instalujesz gry na dysku, to nie ma weryfikacji.

Nie rozumiem tych pytań.

8. s1once

s1once Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi o to, czemu konsola nie weryfikuje płyty gdy gram bezpośrednio z niej (kiedy gra nie jest zainstalowana na dysku)?

9. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Po prostu po zainstalowaniu gry na dysku, konsola musi zweryfikować płytę.

10. s1once

s1once Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za odpowiedź. Już nie mam więcej pytań do tego zagadnienia.

Wczytywanie...

Poleć forum