1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd autoryzacji dysku pomocyyyy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marczakowy, Lipiec 11, 2013.

1. marczakowy

marczakowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam xbox 360 fat z lt 3.0. Nagrywalem wszystkie gry jak do tej pory działały, aż do czasu bioshock infinite. Problem polega na tym że włączyłem grę wszystko ok działa. Po około 2h grania wyskoczył mi błąd autoryzacji dysku. Po resecie o dziwo mogłem grać około 30 min i znów błąd autoryzacji. Pomyślałem, że coś tu nie gra więc zainstalowałem grę na dysku, i znow to samo. Skożystałem z tricku z mp3 i grałęm jakies 1h doszedłem do następnego chaptera, i znów to samo i rzecz która najbardziej mnie zdziwiła, że gra mi sie nei zapisauje (a przynajmniej nie wczytuje) od momentu gdy zainstalowałem grę na dysk. Proszę o jakąś pomoc bo mam wielkie ciśnienie na tą grę. nagrywałem zwykłą nagrywarką, lecz jak do tej pory nigdy nie miałem żadnego problemu z żadną grą. Z góry dzięki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    No to widocznie do tej gry zwykła nagrywarka nie wystarczy :) Jakoś nie chce mi się wierzyć, że zainstalowała się bez błędu na HDD i wywala do dasha.

4. marczakowy

marczakowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    zainstalowała się ale nie wywala do dasha tylko reset całej konsoli, najbardziej dziwi mnie to ze przez te około 2h-3h mogłem grać

Wczytywanie...

Poleć forum