1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bład AUTORYZACJI DYSKU?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mcli, Wrzesień 29, 2013.

1. mcli

mcli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Witam, posiadam xboxa 360 slim z dyskiem 250 gb i mój problem jest nastepujący, po zainstalowaniu jakiej kolwiek gry na dysk twardy, w trakcie jej odpalania po krótkim czasie wyskakuje mi bład z komunikatem "NIE MOŻNA AUTORYZOWAĆ DYSKU" i konsola się resetuje i tak za kazdym razem gdy chce odpalić jakąkolwiek zainstalowaną gre na dysku. A w przypadku odinstalowania gdy z dysku i grania z tzw. płyty gierka działa bez problemowo!! Ktoś może mi coś poradzić jak naprawić ten problem? PS: podkreślam że konsola jest przerobiona wiec działam na nieorg. :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Pierwsze co to format dysku zrób i zobacz

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Jaką nagrywasz nagrywarką ? Jeśli zwykłą ( nie Ihasem) to żeby odpalić gre z dysku to musisz zrobić trik z mp3 (podpinasz pena do x'a z jakaś muzyką w formacie mp3, puszczasz muzyke i odpalasz gre) po wszystkich loading screenach itp możesz odłączyć pendrive'a

5. 360sⓁim

360sⓁim Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nagraj gry ihasem to problem sie sam rozwiąże , no albo jak wyzej napisał sebek trick z mp3

6. maro257

maro257 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. 360sⓁim

360sⓁim Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    teoretycznie nagrasz ale w praktyce to roznie bywa!,dołóż 20zł i kup z rev.b

Wczytywanie...

Poleć forum