1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd C000-0013 proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slawekopa, Lipiec 23, 2014.

1. slawekopa

slawekopa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako że to mój pierwszy post chciałbym sie przywitać :joyous:
    Opiszę całą sytuację w krótko.
    Zakupiłem konsole x360 z RRoD z pełną świadomością tej awarii. Udało mi się ją uruchomić to znaczy miałem do dyspozycji Menu główne połączyłem się z padem mrugające diody zniknęły (wystarczyła wymiana pasty).
    Idąc za ciosem próbowałem uruchomic grę dołączoną do konsoli PES 2011. Po chwili wyskoczył komunikat 'aby kontynuowac aktualizuj' więc aktualizowałem
    Niestety po chwili wywaliło C000-0034 (Nieczytelna płyta). Zastosowałem sie do wskazówek odłączyłem kabel przy otwartej tacce i wywaliło C000-0013.
    Teraz nie moge wejść do menu i naprzemiennie wyskakują mi te dwa błędy.
    Nie mam wielkiego pojęcia o X360 poprzednio miałem Wii.
    Nic nie wiem o moim X360, czy był przerabiany jaki napęd płyta itd.
    Bardzo proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Musi być w konsoli taki naped jak był fabrycznie.

4. slawekopa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest benq 6038 jak sprawdzic jaki powinien być

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    porównaj ze swoją konsolą i napędem czy taki jest czy inny , możesz próbować zgadywać lub najpewniej po zrobieniu rgh otrzymasz wszelkie informacje o konsoli -model napędu ,klucz data produkcji itp , możesz też próbować jeśli uzyskasz klucz dvd z tego napędu(benq) próbować wgrać lt 3.0 do tego samego napędu(benq możliwe lt 3.0) lub innego napędu zgodnego z lt 3.0(liteony/hitachi 78/79) i ponownie zaktualizować , lt 3.0 znosi opcję zastosowania tylko orginalnego napędu/nawet przy aktualizacji nie poleci error jest to tzw spoof softwerowy w przypadku jeśli w konsoli jest zamontowany naped podatny na lt 3.0 ( czyli np z liteona zamiennik na benq lub hitachi 78/79, z hitachi 78/79 zamiennik na benq lub liteona, z benq zamiennik na liteona lub hitachi 78/79) tylko w trakich konfiguracjach się to da zrobić , jeśli miałbyś któryś z napędów samsung lub hitachi do wersji 78 to WTEDY tylko orginalny napęd jaki był fabrycznie - robiłem żonglerkę napędami w różne warianty , oczywiście klucz możesz wgrać do każdego napędu jednak w niezgodnycm napędzie wywali albo czerwona dioda/y przy grach xgd3 albo właśnie błąd przy np aktualizacji[/QUOTE]

gdzieś jest opis w internecie umożliwiajacy podglad w programie hexedytorze jaka dokładnie aktualizacja była wykonywana z jakim dashboardem
    USB updating looped error code: 351F-396B-2600-0F00-C000-0034 - Page 3
    k3y Forums Âť View topic - XBOX stuck on update screen
    Failed Update xbox | Se7enSins Gaming Community

jeśli robisz aktualizacje z pena i nie chce wystartować itp spróbuj z innego pena , na przyszłość zaleca się robić aktualizacje na stockowych ustawieniach konsoli i ewentualnie lt 3.0

6. slawekopa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc zrobiłem tak : drugą część błędu tj.351f convert to decimal = dash 13599 save na pena oraz na DVD.Niestety aktualizacja dalej nie idzie. Pozostaje zrobic lt 3.0 nie wiem czy dam sobie z tym rady:dejection:

7. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/system/software-update-errors

http://xboxforum.pl/dash-200/aktual...a-ixtreme-lite-touch-czytaae-1st-post-150688/
    tak jest to aktualizacja która jak było wczesniej wgrane lt itp to kasuje przeróbkę i wywala błąd przywraca napęd w stockowe ustawienia(lub próbuje) jak sflas***esz po tym to będzie już ok z kolejnymi aktualizacjami nie będzie błędów

benq jest łatwo odczytać i zapisać klucz najstarsza z metod
    Jak wykonać flashowanie napędu Benq w Xbox 360 | porady | poradnik | filmik | tutorial - Komputery.Spryciarze.pl - sam kiedyś z tego korzystałem pierwszy flash (heh nawet nie zauważyłem że to chyba kolega z forum opracował Dexter) , aktualnie są nowsze sposoby na zrobienie odczyt/flash

Complete Benq Flash Tutorial | Se7enSins Gaming Community

https://evilzone.org/hardware/flashing-the-xbox-360-benq-drive/
    musisz posiadać conajmniej któryś z podanych chipsetów z listy lub conajmniej płytę główną na sata (starsze nieco kompy się nadają z lat ok 2006 z NVIDIA nForce.., najnowsze płyty główne mogą nie obsługiwać)
    lub dokupić kartę PCI SATA VT6421A

odczyt możesz zrobić domowym sposobem w dosflash wiersz poleceń w dos lub jungle flasher w windows lub pod windows jak masz Maximus Lizard Maximus 360 Lizard lub X360USB PRO V1 , V2 Xecuter X360USB Pro. Connect all Xbox 360 DVD Drives via USB to your PC or Laptop.

zasilanie dla napędu wystarczy z samej konsoli z podłączonym kablem hdmi/AV chinch do tv na czas odczytu/flash

przydatne softy
    DosFlash V2.0

Jungle Flasher - Downloads

inne przydatne
    Flash BENQ DVD Drive - TIAO's Wiki

Jeśli się już bierzesz za to to upewnij się że masz prawidłowo odczytany klucz tej konsoli przed flashowaniem ,bo później tylko rgh zostaje do uzyskania utraconego klucza dvd

8. slawekopa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc zcztałem za pomocą dosflash32 klucz. Otwarłem Jungleflash otwarłem plik z zapisanym wcześniej kluczem następnie wybrałem lt 3.0 4042.
    Zapisałem do Benq_CFW . Pod dosflash write Benq_CFW __> flash write succes. Próba aktualizacji i dalej to samo

Wczytywanie...

Poleć forum