1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) - BŁAGAM POMOCY !!!

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez mateusz_gosc, Maj 12, 2008.

1. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

2 tygodnie ściągam gre GTA IV z gigasize i po częsci z rapida ... pliki po sciagnięciu wyglądaja dorze ... używałem do ściągania flashget ... mam konto premium ( a i tak ściągałem tak długo przez radiówke ...)

teraz wypakowuje i mam coś takiego " Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) wyskakuje mi to w niektórych tylko plikach .. np. partach 12, 21, 30, 45 itp... sciagłem te party jeszcze raz i ciagle to samo !!!

te niby sprawne pliki sie wypakują i są w folderze .... a tych nie ma ...

sprawdzałem jeszcze 7zipem i weszło niby do gta-icon.iso ale pisze PLIK JEST USZKODZONY !!

błagam pomocy ... kiedys miałem podobny problem i wystarczyło sciągnoc na nowo odpowiednie party a teraz taka kicha !!

tyle ściągania na marne ! a xbox czeka aż do niego włoże GTA IV ;/////

z góry dziękuję za każdą pomoc

PS. sprawdzam teraz w 7 zip to wypakowuje iso ale staje na 4% i 345mb czy jakos tak ;/// dalej nie idze :(((
    normalnie załamka :(:(:(

pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku (nie właściwe hasło?) - BŁAGAM POMOCY !!!

wyglada ze arichiwum to fake :) proponuje sciagnij od nowa relase unknown przynajmniej lepiej smiga niz icon :)

4. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

masz może linki do tego release ??

bo nie moge znaleść ;/

no i myśle że jak będe ściągać od początku to mam nadzieje że w połowie ściągania plików nie usuną :p

pozdr.

PS. teraz zostawiłem na dłużej zeby sie rozpakowało i niby miałem ciale 4 % ale teraz ISO ma 6 GB ??? czy to bedzie działac ? moze jest jakiś programktóry sprawdzi czy iso jest prawidłowe ?

bo verbatimy drogie są ;/

ok sprawdziłem XDVDmulleter i iso nie sprawne

tak wiec prosze o linki do reelase ...

z góry wielkie dzięki

pozdr.

5. spoof

spoof Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Masz zarysowaną płytę ja tak miałem z Verbatimem też myślałem że muj LITE-ON pada
    ale daje rade wypala wszystko na memorexach i verbatimach

A dla tych którym wyskakują błędy niech zobaczą sterowniki ASPI sytem i Nero powinno być na zielono bo inaczej będą problemy A Liteony nadają się do nagrywania co prawda ja mam wersje ze szklanym okiem. Ale ASPI musi być Zielone all.

Wczytywanie...

Poleć forum