1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

błąd CRC

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez meler69, Luty 26, 2009.

1. meler69

meler69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, otóż mam taki problem, sciągnąłem gre i podczas wypakowywania wyskoczyły mi błędy crc w kilku partach (party po 1.5gb) i nie chce mi sie ich ściągać od nowa, ale o dziwo obraz sie wypakował i mam go na dysku, sprawdzałem i wszytsko sie zgadza co do kb. rozpakowywałem 7zipem, i tu pytanie czy nie zmarnuje płytki przy wypalaniu? nie wiem czy dobrze ale sprawdzałem dvdmulleterem i tam jest jakaś opcja CRC checking i niby wszytsko było ok, miał juz ktoś taki problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. GreatDespiadado

GreatDespiadado Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2 opcje, plytka padnie podczas nagrywania, lub bedzie ci wywalalo bledy podczas gry (znane chyba wszystkim przeczyszczanie plytki)
    ale raczej zaryzykuj.
    a co do pobierania gier, to lepiej je pobieraj z pewnych stron w paczkach po 100mb. wtedy nie ma problemu. bo zawsze moze ktos w razie bledu udostepnic taka czesc sprawna.

Wczytywanie...

Poleć forum